Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowa odsłona Counter-Strike'a w drodze

Wiele wskazuje na to, że na rozpoczynających się wkrótce targach gamescom Valve zapowie swoją nową grę. Będzie nią - jak twierdzą esportowcy, którzy mieli okazję już ją przetestować - kolejna odsłona Counter-Strike'a o podtytule Global Offensive!

Źródłem plotek jest post na forum ligi ESEA. Wynika z niego, że Craig Levine, znany szerzej jako Torbull, został zaproszony przez Valve do siedziby studia, by przetestować i pomóc w pracach nad nową wersją Counter-Strike'a. Gra ma nosić rzekomo podtytuł Global Offensive.

Reklama

Produkt ma ukazać się ponoć w pierwszym kwartale 2012 roku i skupiać się na walkach 5v5. Produkcja napędzana ma być ulepszonym silnikiem Source. Pojawić się mają także zarówno indywidualne, jak i zespołowe rankingi oraz nowe bronie i granaty. Odświeżony ma zostać wygląd map Dust i Aztec, a amunicja ma być darmowa.

Na potwierdzenie swoich słów Levine opublikował na oficjalnym profilu ESA na Facebooku zdjęcie pokazującego jego w siedzibie Valve. Podobne plotki o Counter-Strike: Global Offensive pojawiły się także na forum Steama. Co więcej - tematy o grze nie zostały zamknięte przez moderatorów.

Doniesienia te zdaje się potwierdzać także Bastian Vieser, menedżer ligi ESL Pro, który napisał na swoim Twitterze: "Właśnie spędziłem cały dzień na graniu w nowego Counter-Strike'a: Global Offensive w siedzibie Valve! Boże, kocham swoją robotę... a, właśnie... ta gra jest dobra"!

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwsze konkretne informacje o produkcji. W końcu gamescom tuż tuż...

Dowiedz się więcej na temat Half-Life 2: Episode 3

Dowiedz się więcej na temat: Valve | w drodze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje