Nowa gra twórcy BioShocka 2

Nie będę ukrywał: "podekscytowawszy". Project Icarus to gra, nad którą pracuje Ken Levine, twórca m.in. Thief: The Dark Project, System Shock 2 i BioShock. Ruszyła witryna, która wkrótce zdradzi, co kryje się za tym tytułem kodowym.

Witryna z potencjalnie grubą niespodzianką.

Na razie niewiele się tam dzieje - w chwili obecnej WhatIsIcarus.com to szara plama, na której nie ma nawet tak lubianego ostatnio przez twórców gier "licznika". Ponieważ jednak 11 sierpnia ma odbyć się pokaz, na którym Project Icarus zostanie ujawniony, należy spodziewać się, że w najbliższych dniach coś na tej szarej plamie zacznie się pojawiać.

Ciekawe jest jednak coś innego - jeśli sprawdzimy witrynę WhatIsIcarus.com w serwisie WhoIs (pozwala podpatrzyć kto jest właścicielem danej domeny, kiedy ją zarejestrowano, do jakich serwerów ją przypisano), okazuje się, że jest ona przypisana do serwerów Take-Two (to oczywiste, koncern jest wydawcą Project Icarus) oraz - tu niespodzianka - Rockstar Games. Oczywiście nie musi to o niczym świadczyć, ale jeśli świadczy, to całkiem możliwe, że szykuje się coś naprawdę wielkiego.

Reklama
CDA
Dowiedz się więcej na temat: witryna | twórca
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama