Nietypowe wyścigi w... oraniu pola

Ja dobrze wiem, że te wszystkie Call of Duty i Battlefieldy to jedyne przykrywka, bo jedyne o czym naprawdę w życiu marzycie, to ściganie się maszynami rolniczymi i udowadnianie sobie nawzajem kto jest lepszy w oraniu pól po ziemniakach.

Już niedługo będziecie mogli dokonać tego w Farm Machines Championships na X360 i PC. Studio PlayWay ma zamiar posadzić was za sterami żniwiarek, traktorów, siewników i innych maszyn, które zobaczycie na polskich polach, które miodem, burakami i mlekiem płyną. Uczestniczyć będziecie w trzech rodzajach eventów, które zmuszą was do sięgnięcia po wytrenowane przez lata grania w FPS-y umiejętności takie, jak refleks, szybkość i celność.

Eventy te, czy raczej festyny, rozgrywać się będą z kolei w czterech wielkich lokacjach bazowanych na krajach europejskich i amerykańskich, więc miejmy nadzieję, że przyjdzie nam orać czarnoziemy Ukrainy do granego na akordeonie remiksu "Hej Sokoły", bo bez tego ta gra nie ma przecież sensu istnieć.

Reklama

Każda z map wyglądać będzie oczywiście inaczej, a widoki będzie można podziwiać grając z przyjaciółmi... ale tylko na Xboksie 360, gdzie czekają na chętnych nagrody w postaci unikatowych achievementów.

Nie wiem, jak wy, ale ja nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę to na polskiej liście bestsellerów.

Lady Gaga i farmy na Facebooku

CDA
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy