Nie wszyscy będą mogli zagrać w to MMO

Studio Piranha Games opublikowało w internecie wymagania sprzętowe swojej najnowszej produkcji. Wśród fanów zapanowała konsternacja.

Po kilku latach posuchy możemy zaryzykować stwierdzenie, że mechy ponownie na dobre zagościły na dyskach naszych konsol.

Kanadyjska firma Piranha Games pragnie, abyśmy wcielili się w pilotów futurystycznych maszyn także na pecetach.

Po słabo przyjętym Armored Core V fani potężnych robotów kroczących niecierpliwie wypatrywali informacji na temat pierwszej wysokobudżetowej gry sieciowej z mechami w rolach głównych - MechWarrior Online. Wszystko wskazuje jednak na to, że wielu z nas bedzie musiało obejść się smakiem.

Co prawda przedstawiciele studia w osobie Russa Bullocka, CEO Piranha Games zapowiadają, że nawet przy minimalnych ustawieniach graficznych będziemy się świetnie bawić. Płynna rozgrywka to jednak nie wszystko, wszyscy wiemy przecież, jakie fantastyczne efekty można uzyskać dzięki współczesnej technologii.

Reklama

Pierwszoosobowy, zręcznościowy "shooter-simulator" zapowiada się faktycznie bardzo interesująco. Podczas sieciowych starć będziemy mieli możliwość wyboru jednej z klas postaci - zwiadowcy, szturmowca, obrońcy lub dowódcy, a sukces na polu bitwy zapewni nam wyłącznie zgranie i współpraca w zespole.

Ponadto twórcy obiecują daleko idące modyfikacje uzbrojenia mechów, dzięki czemu w grze ujrzymy personalizację maszyn. Dzięki temu łatwiej nam będzie wczuć się w rolę pilota konkretnego mecha.

Poniżej możecie przejrzeć minimalne i rekomendowane wymagania, podane przez Piranhę. Jedno jest pewne: jeśli będziemy mieli ochotę zagrać w MechWarrior Online konieczna będzie przebudowa naszego sprzętu, choć trzeba przyznać, że wymagania minimalne wydają się "do przełknięcia".

Konfiguracja minimalna:

- procesor Core 2 Duo E6750 2.66GHz Athlon II X2 245e

- karta graficzna GeForce 8800GT, Radeon HD 5600/5700

- 4GB RAM-u

- system operacyjny Windows Vista 32-bit

- DirectX 9.0

- 4 GB przestrzeni na dysku twardym

Konfiguracja zalecana:

- procesor Core i3-2500 AMD Athlon II X4 650

- karta graficzna GeForce GTX 285, Radeon HD 5830

- 8 GB RAM-u

- system operacyjny Windows 7 SP-1 64-Bit

- DirectX 9

- 4 GB przestrzeni na dysku twardym

The Secret World: Ostatnia beta w ten weekend

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy