Reklama

Nie będzie dema Fable III na PC

Wszyscy użytkownicy PC, którzy liczyli na to, że zapoznają się z demonstracyjną wersją Fable III, będą musieli obejść się smakiem.

W poprzednim tygodniu Major Nelson opublikował na swoim blogu informację o tym, że demo Fable III zostanie wydane 17 maja na PC. Niestety najnowsze wieści mówią o tym, że wcale tak nie będzie.

Dziennikarze portalu IncGamers dowiedzieli się od samego producenta, czyli studia Lionhead, że nigdy nie było planu aby w ogóle takie demo wydać na rynku. Zaszła więc pomyłka. Ci, którzy chcą się zapoznać z grą będą musieli poczekać do premiery w Polsce, czyli 20 maja.

Fable III to gra z gatunku RPG i ukazała się pierwotnie na konsoli Xbox 360 w październiku ubiegłego roku. Wcielamy się w niej rolę księcia Albionu, którego głównym zadaniem jest walka ze złym bratem o koronę królestwa. Sama akcja gry została osadzona 50 lat po wydarzeniach przedstawionych w drugiej części Fable.

Reklama

Najważniejszą cechą Fable III jest dokonywanie licznych wyborów moralnych podczas rozgrywki. Na swojej drodze spotkamy mnóstwo postaci, które będą nam chciały pomóc w osiągnięciu celu. Dużą część gry stanowią również elementy związane z zarządzaniem królestwem Albionu.

Gra w wersji na PC ma się nieco różnić od tej wydanej na Xboksa 360. Ulepszona ma zostać grafika, a także system sterowania, który ma być dostosowany do myszki i klawiatury.

Poza tym gracze PC otrzymają w swojej wersji Fable III dostęp do DLC w postaci nowych misji. Te były wcześniej dodatkowo płatne na Xboksa 360.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy