NfS: Most Wanted najlepszą odsłoną serii?

Zapowiedziane na E3 Need for Speed: Most Wanted powstaje w studio Criterion Games. Jego przedstawiciele zapewniają, że gra będzie połączeniem najlepszych elementów z Burnouta i Hot Pursuit.

W wywiadzie dla VideoGamera Matt Webster, producent Need for Speed: Most Wanted wyjaśnił, że gra będzie posiadała elementy znane z poprzednich gier Criterion Games.

"Wszystko co wiemy o grach wyścigowych z otwartym światem po prostu ze sobą łączymy. Wszystkie najlepsze elementy z Burnouta i Hot Pursuit sumujemy ze sobą. Need for Speed: Most Wanted jest tym, czym powinna być produkcja z otwartym światem" - twierdzi Matt Webster.

"W Hot Pursuit były piękne samochody i epickie wyścigi, ale gra nie była do końca tym, co chcieliśmy osiągnąć. Tym razem jest inaczej. Wszystko, co wcześniej zrobiliśmy, jest w tej grze" - dodaje Webster.

Reklama

Problem w tym, że słowa te można interpretować dwojako - a) to będzie najlepsza gra Criterion Games, b) to będzie odgrzewany kotlet, bo wszyscy czekają na nowe konsole i niczego nowego nie mają już do zaproponowania. Która interpretacja wydaje się wam właściwsza?

Fragment rozgrywki z gry Need for Speed: Most Wanted:

Ruszyły prace nad prequelem Left 4 Dead

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy