Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

NCSoft rejestruje znak towarowy

To ci niespodzianka: firma NCSoft zarejestrowała w amerykańskim urzędzie patentowym znak towarowy City of Heroes 2.

Oznacza to najprawdopodobniej, że powstaje druga część (pierwszego udanego) MMO z superbohaterami. Tylko, czy to ma sens?

Reklama

City of Heroes było pierwszym MMO z superbohaterami, które odniosło jako taki sukces, ale w porównaniu z grami, które dziś rządzą w tym gatunku, liczba użytkowników na poziomie kilkudziesięciu tysięcy, nie jest specjalnym osiągnięciem.

Mimo to firma NCSoft planuje najwyraźniej wrócić do tematu, bowiem 1 kwietnia złożyła w amerykańskim urzędzie patentowym dwa wnioski o rejestrację znaku towarowego City of Heroes 2.

Ciekawe, kto zajmie się produkcją tej gry: oryginał stworzyło Cryptic Studios, ale dziś jest ono zajęte grami Champions Online i Star Trek Online, ma więc co robić; poza tym patrząc na to, co udało się mu zrobić przy Champions Online, nie wydaje się, by tak ekipa była w stanie wnieść cokolwiek nowego do gatunku MMO z facetami w rajtuzach. Ciekawe też, czym City of Heroes 2 miałoby przebić DC Universe Online, MMO osadzone w realiach komiksów z Batmanem i Supermanem.Tych herosów trudno będzie przebić garstce anonimowych superbohaterów...

Czekamy na dalsze informacje, ale bez większej ekscytacji.

Dowiedz się więcej na temat: firma | city | Herosi | znak | towarowy | znak towarowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje