Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nawiedzony Dwór - otwórz hotel dla gości z koszmaru

Mówi się, że to propozycja w stylu Haloween. Także na miesiąc przed prawdziwym świętem mamy szansę poczuć atmosferę tajemniczości, strachu..

W grze bohaterką jest Sheila, obok niej pojawia się też Dracula, Frankenstein. Dziewczyna decyduje się na uruchomienie kilku hoteli i modernizację starego pensjonatu. Wszystko dla odzyskania wiernego czworonoga, który stał się niewinną ofiarą.

Reklama

Twoim podstawowym zadaniem jest zdobycie pieniędzy. Te spływają na Twoje konto od gości. Zrobione fundusze mogą być inwestowane w różne ulepszenia , np. szybsza winda, ozdoby hotelowe. Uważaj na poziom cierpliwości swoich klientów. Wiadomo, że niezadowolony klient to wielka strata. Musisz dopasowywać do ich gustu pokoje, spełniać zachcianki. Czasem mogą to być zamawiane posiłki, wino, perfumy, czasem książki. Jesteś nie tylko opiekunką i nadzorczynią, ale także bagażowym. Czy taką ilość ról da się pogodzić?

Nawiedzony Dwór przyciąga dziwnych ludzi - u Twych drzwi stanie bezgłowy mężczyzna i czarownica. To nie wszystko. Mając w swoich progach celebrytów myślisz, że uda Ci się uniknąć skandalu? A jak zamierzasz zgromić ekshibicjonistyczne nawyki niektórych?

Nawiedzony Dwór jest interesujące i bez wątpienia zadowoli fanów gier typu 'zarządzanie czasem', tu liczy się nie tylko prędkość wykonywania kroków, ale i precyzja.

Główne zalety gry

- 50 poziomów w 5 lokalach

- Osiągnięcia dla experta

- Mrożąca krew w żyłach atmosfera Halloween

- Historia i tryb ciągły

- Interaktywny samouczek

Nie wiesz czy ten typ rozrywki Cię interesuje? Intryga z czasem jest zabawą, którą możesz sprawdzić przed zakupem. Pobierz bezpłatne demo gry.

Zwiastun gry Nawiedzony Dwór:

Dowiedz się więcej na temat gry Żaby kontra Bociany

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje