Reklama

Największy hit ze smartfonów i tabletów już na PC

Nowy przebój studia Rovio - Bad Piggies - ukazał się wreszcie w wersji na pecety. Czas postrzelać zielonymi świniami także na komputerach!

Pod koniec września Bad Piggies została wydana na smartfonach i tabletach, bijąc wszelkie rekordy popularności (o tym za chwilę). Po miesiącu Rovio udostępniło grę także pecetowcom. A wygląda na to, że to tylko jeden z dalszych etapów "świńskiej ekspansji".

Aby zagrać w Bad Piggies na pecetach, wcale nie trzeba dysponować nowoczesnym sprzętem. Wręcz przeciwnie, wystarczy następujące zestawienie:

- system operacyjny Windows XP SP3/Vista/7,

Reklama

- procesor 1,5 GHz,

- 1 GB RAM-u,

- 200 MB na dysku twardym,

- karta graficzna dowolna, byle kompatybilna z DirectX 9.0.

Za pecetową wersję Bad Piggies nie trzeba też wiele płacić. Rovio ustaliło cenę gry na 4,95 euro. To chyba niewiele, jak na 60 zróżnicowanych etapów, wystarczających na kilka godzin wesołego strzelania tytułowymi świniami do wściekłych ptaków, bohaterów serii Angry Birds.

Bad Piggies ma zadatki na najlepiej sprzedającą się grę w portfolio Rovio. W ciągu zaledwie trzech godzin od premiery w sklepie AppStore produkcja trafiła na pierwsze miejsce najpopularniejszych (czytaj: najchętniej kupowanych) aplikacji.

A więc na razie w Bad Piggies możemy zagrać na iOS-ie i Androidzie, a od teraz także na pecetach. Niebawem gra trafi także na systemy Windows Phone oraz Windows 8. Co dalej? Może konsole (stacjonarne/przenośne)?

Wiemy, dlaczego seria GTA stała się przebojem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje