Reklama

Najtańsza kamerka z diodami?

Firma Platinet wprowadziła do oferty nowoczesną kamerkę z uniwersalną podstawką, umożliwiającą mocowanie jej na monitorze LCD.

Na kamerce zainstalowane są specjalne diody, poprawiające jakość obrazu w nocy. Niewątpliwym atutem urządzenia jest jego atrakcyjna cena w porównaniu do wysokich parametrów, które posiada. Kamerka ma rozdzielczość interpolowaną 16M (1,3m pikseli). Posiada format video 24 bit True Color oraz interfejs USB 1.1/2.0. Prędkość transmisji jest następująca: 320x240 - 30 klatek/sek., 1280x960 - 15 klatek/sek., 2272x1704 - 1 klatka/sek. Zakres ostrości od 5cm do nieskończoności.

Kamerka posiada wielofunkcyjną podstawę, co umożliwia mocowanie jej do biurka, laptopa, monitora. Ma również wbudowaną kompresję obrazu, automatyczny balans bieli, automatyczną kompensację kolorów, ręczne ustawianie ostrości oraz przycisk Snapshot umożliwiający wykonywanie zdjęć. Posiada również PLUG & PLAY, który sprawia, że do poprawnej pracy nie wymagane są sterownika (dołączone oprogramowanie na CD do XP, Vista, 7).

Reklama

Kamerka ma 2 lata gwarancji.

Sugerowana cena detaliczna brutto to 33,90 zł.

(Platinet/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje