Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Najlepszy kontroler do FPS-ów

Choć studio id Software kojarzone jest głównie z Johnem Carmackiem, Tim Willits to w nim równie ważna postać - dyrektor kreatywny, odpowiedzialny za wiele projektów firmy.

Postanowił on odnieść się do wypowiedzi Kudo Tsunody o tym, że mało kto gra w FPS-y na PC. Jak mówi Willits w wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer: "PC to wciąż bardzo ważna platforma nie tylko dla FPS-ów, ale i innych gatunków. Dla mnie zawsze będzie to rdzeń branży gier - to ponadczasowa platforma, na której twórcy zawsze będą mogli polegać. W przeciwieństwie do konsol PC-ty nie znikną, bo jakaś firma stwierdzi, że już jej się ten biznes nie opłaca (...) Platforma PC rozwija się cały czas, ale pozostaje przy tym stabilna".

Reklama

I o FPS-ach: "Gatunek FPS-ów ma się świetnie na PC, kontrolery (używane na tej platformie) świetnie się w nim sprawdzają, klawiatura daje więcej możliwości do wyboru, a opcje społecznościowe (np. Facebook) pozwala graczom bawić się z przyjaciółmi dużo łatwiej, niż na jakiejkolwiek z konsol. A poza tym, każdy FPS-owy hardkor ci to powie - mysz to wciąż najlepszy kontroler do celowania".

Dowiedz się więcej na temat: Platforma Obywatelska | kontroler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje