Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nadjeżdża RollerCoaster Tycoon 4?

Wielbiciele jazdy bez trzymanki i rollercoasterowych parków może wreszcie otrzymają czwartą odsłonę serii RollerCoaster Tycoon 4. Nic pewnego, ale...

Bardzo prawdopodobne, że już trwają nad nią prace albo przynajmniej że wkrótce się zaczną. Jeden z pracowników Atari umieścił na oficjalnym forum gry wątek, w którym widnieje pytanie do graczy: "co chcielibyście zobaczyć w kolejnej odsłonie serii?".

Reklama

Wątpliwe, aby ktokolwiek umieszczał taki wątek, i to na oficjalnym forum gry, bez powodu. Tak więc na pewno Atari myśli nad RollerCoaster Tycoon 4. Zastanawiać się można tylko nad tym, w jakiej perspektywie czasowej - czy chce stworzyć grę już w 2011, czy dopiero się przymierza do rozpoczęcia prac.

Ostatnia część serii RollerCoaster Tycoon, której autorem jest Chris Sawyer, ukazała się sześć lat temu. Gracze uważają, że nie była tak dobra, jak poprzednie dwie, ale jeśli dobrze pójdzie, za jakiś czas jej twórcy będą mieli okazję się zrewanżować. Na pewno 9 milionów sprzedanych dotychczas egzemplarzy wszystkich części RollerCoaster Tycoon do czegoś zobowiązuje.

Dowiedz się więcej na temat: rollercoaster

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje