Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nadchodzi nowe Call of Duty od Sledgehammera!

Do tanga trzeba dwojga, do Call of Duty najwyraźniej wymagany jest tercet. Activision ogłosiło, że producentem kolejnej odsłony serii będzie Sledgehammer.

Trudno nadążyć za serią Call of Duty. Jej siódma część nie została jeszcze bliżej przedstawiona graczom (nieoficjalnie mówi się, że jej akcja toczy się w Wietnamie), a Activision już zapowiada prace nad kolejną odsłoną. O dziwo, nie podjęło się ich Infinity Ward, a Sledgehammer - nowo sformowana ekipa na czele z Michaelem Condreyem i Glenem Schofieldem, twórcami świetnego Dead Space'a.

Reklama

"2010 będzie kolejnym ważnym rokiem dla marki Call of Duty" - zaznaczył w oficjalnym komunikacie prasowym firmy Activision prezes i dyrektor wykonawczy Activision Publishing, Mike Griffith. Potwierdził, że na przestrzeni najbliższych dwunastu miesięcy światło dzienne ujrzą dodatki do Modern Warfare 2 przygotowane przez Infinity Ward i nowa odsłona Call of Duty (ta od Treyarch).

"Jesteśmy też podekscytowani możliwością przeniesienia marki w nowe rejony, gatunki i graczy" - dodał Griffith. Nowe dzieło Sledgehammera wypełni jesienny (zapewne) sezon na strzelaniny roku 2011. Nie są na razie znane żadne szczegóły na temat tego projektu.

[Aktualizacja] Jak się okazuje, dzieło Sledgehammera nie jest odsłoną Call of Duty, która zadebiutuje w 2011 roku. Jest to jednak projekt, sygnowany tą marką. Będzie on należał do gatunku przygodowych gier akcji. Standardowe wydanie CoD-a na rok 2011 przygotuje zapewne Infinity Ward.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje