Nadchodzi MMO o Michaelu Jacksonie

Wszystkiego można by się było spodziewać po producentach, którzy mają mnóstwo pomysłów, jak wykorzystać potencjał Michaela Jacksona w grach wideo, ale MMO?!

Pomysł wydaje się szalony, ale jego realizacja już jest w toku. Chodzi o grę Planet Michael, która będzie MMO traktującym o życiu i twórczości "Króla Popu". Pracuje nad nią firma SEE Virtual Worlds, specjalizująca się w tego typu produkcjach.

Oczywiście Planet Michael będzie się diametralnie różnił od większości będących na topie MMO, takich jak World of Warcraft czy EverQuest. Nie będzie tutaj wypraw po skarby i setek potworów do ubicia - będą natomiast różne zadania do wykonania, w których będziesz musiał wykonywać sekwencje tanecznych ruchów. Charakter rozgrywki nie został jednak jeszcze dokładnie sprecyzowany.

Reklama

Świat gry w Planet Jackson będzie pełen muzyki Jacksona, a także elementów jego życiorysu. Prawdopodobnie będziesz mógł przeżyć ponownie różne wydarzenia z jego historii, być może weźmiesz udział w jego wirtualnych koncertach.

Produkcja będzie bogata w różne funkcje społecznościowe, które pozwolą ci łączyć się z innymi fanami Króla.

Planet Michael zostanie oparty na silniku znanym z innego MMO, Entropia Universe. Po raz pierwszy wykorzystano go siedem lat temu, przy okazji jeszcze innego MMO - Planet Calypso. Planet Michael ukaże się w przyszłym roku i będzie przeznaczona dla graczy powyżej trzynastego roku życia. SEE Virtual Worlds planuje jedynie wersję na komputery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michael Jackson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy