Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mythos: Szczegóły na temat systemu PvP

Nowa aktualizacja Mythos pozwoli oderwać się od codziennego pustoszenia lochów.

Oprócz nowego systemu Mistrza Lochów i podniesienia maksymalnego poziomu postaci do 51, czeka na Was system PvP o nazwie Lamento. W widowiskowych pojedynkach na arenie, fani hack'n'slash będą mogli pokazać, kto rządzi na ubitej ziemi.

Reklama

Wraz z osiągnięciem poziomu 50, gracze mogą udać się na Niebiańską Wyspę i u Mistrza Lamento zgłosić się do walki na arenie. Samemu lub z towarzyszem, gracze mogą wziąć udział w walkach 1 na 1 bądź 2 na 2. Przeciwnik zostanie dobrany losowo, a następnie wszyscy zostaną przeniesieni na miejsce jatki. Czeka ich wieczna chwała lub gorzki koniec w kałuży krwi.

Na arenach w kształcie okręgu, walczący staną przeciwko sobie, otoczeni wrzawą żądnej krwi publiki. Nie będą jednak sami. Oprócz wrogiej drużyny na arenie znajdzie się też trochę potworów - mięso armatnie dla klas, które wykorzystują zwłoki do swoich sztuczek. Wraz z granatami i opatrunkami, na tym kończy się lista dostępnej pomocy. Mikstury nie mogą być używane.

W razie przedwczesnej (co na arenie może się zdarzyć) śmierci, polegli mogą oglądać poczynania swojego partnera z drużyny w starciu z wrogiem. Wygrywa ta drużyna, której członek pozostanie przy życiu do samego końca. Zwycięzcy pojedynku otrzymują nagrody w postaci punktów Lamento, które mogą wymienić na niezidentyfikowane, ale wyjątkowo potężne bronie, zbroje, a nawet zwierzaki u specjalnego handlarza.

(Informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: aktualizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje