Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mythos: Nowa aktualizacja, nowe możliwości

W nadchodzących tygodniach najnowsza aktualizacja gry hack'n'slash MMO Mythos wprowadzi wiele zmian: podniesiony zostanie poziom maksymalny postaci na zdecydowanie wyższy - koniec z nudą po 50 levelu!

Rozszerzona zostanie także opcja PvP... tak... no dobrze, zostanie dodana opcja PvP. Dodana zostanie funkcja "Mistrza Lochów". Jest to system oparty oczywiście na konkurencji, gdzie najlepszy - zwany Mistrzem Lochów - zdobywa cenne (a jakżeby inaczej) wirtualne przedmioty.

Najlepszą obroną jest atak, tak przynajmniej twierdzą niektórzy

Reklama

Cios za ciosem, używając wszelkich możliwych sposobów, dotrzeć do cennych skarbów, a następnie jak najszybciej ulotnić się w bezpieczne miejsce? Jakby nie patrzeć, jest to jedna z możliwości, jaką mamy do wyboru przemierzając Mythos'owe lochy. Jednak gracze dostaną jeszcze jedną opcję do wyboru. Stać nieugięcie, używać zabójczych umiejętności, siać spustoszenie wśród potworów i ścigać je tak długo, aż ostatnia fala zostanie wysłana w kosmos. To wszystko oczywiście na czas. Ta nowa dyscyplina "sportu" polegająca na polowaniu na potwory będzie teraz nagradzana.

Ostatni będą pogryzieni

O co dokładnie chodzi? Z nową funkcją, podczas normalnego polowania mierzony będzie czas, jaki gracze potrzebują na wybicie prawie wszystkich potworów w lochu. W momencie wkroczenia na obszar wroga, następuje wystrzał z pistoletu i czas liczony, start!. Rekordziści nie zdobędą jedynie chwały i uznania, ale również trochę rzadkich przedmiotów, jak na przykład Kamienie Teleportacyjne. Zdobywcy tytułu nie mogą oczywiście spocząć na laurach, tytuł musi być broniony, gdyż inni gracze będą próbowali pobić obecny rekord. Żeby wszystko odbywało się w duchu fair play, gracze nie mogą przekroczyć wymagań poziomu konkretnych instancji. Rekordy mogą zostać pobite w każdym lochu, za wyjątkiem tych specjalnych.

(Informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: aktualizacje | aktualizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje