Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mythos: Aktualizacje wystartowały

Potwory w Uld mogą naprawdę odetchnąć z ulgą. Od dzisiaj bowiem dostępny jest zapowiadany system Lamento, wprowadzając tym samym tryb PvP do Hack'n'Slash MMO Mythos.

To nie wszystko. Ze względu na system Lamento, najnowszy patch podnosi także maksymalny, możliwy do osiągnięcia poziom z 50. na... uwaga, aż 51.! Zgadza się, nikt nie spodziewał się tak "gwałtownego" wzrostu.

Reklama

Dodatkowo uruchomiony zostaje tryb "Władcy Lochów", nagradzający cennymi przedmiotami tych graczy, którzy wyjątkowo szybko i skutecznie przedzierają się przez podziemia. Każdy może mieć swoje 15 minut sławy. Dlaczego 15? Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał pobić obecny rekord i znaleźć się na szczycie.

Aby uczcić wprowadzenie systemu "Mistrz Lochów", wszyscy gracze, którzy ustanowią rekord w wybranym przez siebie lochu i pochwalą się odpowiednim zrzutem ekranu na stronach społecznościowych gry, wezmą udział w losowaniu. Od dzisiaj, tj. 28.07.2011, aż do przyszłego czwartku 04.08.2011, każda osoba, która zgłosi się do konkursu ma szansę wygrać dodatkowe miejsce w plecaku na 30 dni oraz inne, specjalne korzyści dla wybranej przez siebie postaci.

(Informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: aktualizacja | aktualizacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje