Reklama

Modern Warfare 3 w produkcji?

Magazyn LA Times - zwykle dość dobrze zorientowany w tym, co dzieje się w branży rozrywkowej Los Angeles - twierdzi, że tegoroczna odsłona Call of Duty to Modern Warfare 3, pracuje nad nią Infinity Ward, do którego skierowano wsparcie w postaci ekipy Sledgehammer Games i Raven Software.

Zgodnie z informacjami zdobytymi przez dziennikarzy LA Times Modern Warfare 3 to w chwili obecnej kluczowy projekt Activision, do którego trzeba dostosować wszystkie inne plany firmy - chodzi m.in. o to, że zatrudnienie do produkcji Sledgehammer Games opóźnia prace nad produkowaną przez to studio i należącą do marki Call of Duty grą, która ma znajdować się z boku głównej serii (więc pewnie jest to w istocie Call of Duty: Future Warfare). Najważniejsze jest bowiem to, by nowe, tradycyjne Call of Duty ukazało się w listopadzie.

Modern Warfare 3 powstaje więc - o ile te doniesienia są prawdziwie - w studiach Infinity Ward i Sledgehammer Games, a nad trybem sieciowym (nie wiadomo w jakim zakresie) pracuje Raven Software. Informacja ta porządkuje szereg ostatnich plotek na temat nowego Call of Duty i składa je w miarę kompletną całość.

Reklama

Czyli - Modern Warfare 3, będzie prequelem poprzednich Modern Warfare, z Ghostem w roli głównej (?), stworzonym przez Inifnity Ward (z pomocą przyjaciół), i mapami w multi opracowanymi przez Raven Software. Czy to prawda, dowiemy się już niedługo - zwykle pierwsze zapowiedzi nowego CoD-a pojawiają się w okolicach lutego-marca.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: INFINITY | Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy