Reklama

Modern Warfare 3 to krok naprzód dla FPS-ów?

Tak uważa producent nadchodzącego Call of Duty. Czy faktycznie możemy spodziewać się przełomu dla gatunku FPS?

Niedawno został opublikowany pierwszy zwiastun trzeciej części Call of Duty: Modern Warfare. W sieci zawrzało, oceny są różne, ale producent wie swoje.

"Call of Duty: Modern Warfare 3 jest zdecydowanie najbardziej epickim doświadczeniem w serii Call of Duty, jakie do tej pory powstało" - twierdzi Eric Hirshberg z Activision.

"Zespoły z Infinity Ward i Sledgehammer Games pracowały bez wytchnienia, aby stworzyć dla gracza Call of Duty na niewyobrażalną skalę z niebywałą dokładnością i kreatywnością, które popchną dalej gatunek gier FPS" - kontynuuje Eric Hirshberg.

Reklama

"Pasja i energia odzwierciedla wszystko w naszym tytule. Od innowacyjnego gameplayu, przez kinową intensywność, po najbardziej zaawansowany multiplayer w historii, Modern Warface 3 podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej dla tej wspaniałej marki" - dodaje na koniec.

Nie da się ukryć, że jest to bardzo ambitna zapowiedź tego, co możemy zobaczyć w przypadku Modern Warfare 3. Jednak czy faktycznie będzie to krok milowy dla gatunku gier FPS? Przekonamy się o tym dopiero 8 listopada tego roku, bo właśnie tę datę wydawca zaznaczył w swoim kalendarzu jako premierę najnowszego Call of Duty.

Na horyzoncie także konkurencja

Oprócz Call of Duty: Modern Warfare 3 w tym samym miesiącu pojawi się na rynku największy konkurent dla CoDa, czyli Battlefield 3. To produkcja, która również skupia się na niebywale efektownej akcji, ciekawym trybie kampanii, a także rozbudowanym multiplayer. Ciekawe, która z gier wyjdzie zwycięsko z pojedynku. Obie mają z pewnością wiele atutów.

Na korzyść Battlefield 3 przemawia przede wszystkim świetny silnik graficzny Frostbite 2.0, dzięki któremu grafika wygląda bardzo realistycznie, pola bitwy są ogromne, animacje postaci prezentują się niesamowicie, a do tego efektownie wygląda także model zniszczeń poszczególnych elementów otoczenia. To ostatnie stało się zresztą jedną z cech charakterystycznych serii Battlefield.

Obie gry możecie podziwiać na dwóch zwiastunach poniżej.

Zwiastun gry Call of Duty: Modern Warfare 3:

Zwiastun gry Battlefield 3:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy