Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Modern Warfare 3: Pecetowcy wreszcie dostaną dodatek

Activision wyraźnie zaniedbało graczy, którzy grają w Call of Duty: Modern Warfare 3 na komputerach osobistych. DLC z mapami do gry otrzymają z parotygodniowym opóźnieniem.

Pecetowcy w dodatek do Call of Duty: Modern Warfare 3, zatytułowany Content Collection, zagrają 8 maja. W jego skład wejdą cztery nowe mapy (Black Box, Piazza, Liberation i Overwatch) oraz dwie misje do trybu Spec Ops (Negotiator oraz Black Ice). Activision nie podało ceny, należy się jednak na pewno przygotować na koszt powyżej 30 złotych.

Reklama

Powyższe DLC trafiło do sprzedaży w wersji na konsole już jakiś czas temu - od marca jest ono dostępne na Xboksie 360, a od kwietnia na PlayStation 3. Pecetowcy muszą więc czekać kilka tygodni dłużej. Opóźnienie w premierze prawdopodobnie nie zostanie im w żaden sposób wynagrodzone.

Activision najwyraźniej traktuje pecetowe Call of Duty jako mniej ważne (co pewnie wynika z tego, że jest mniej intratne). Chodzi tu nie tylko o spóźnienie w wydaniu DLC, ale także choćby o niewprowadzenie dla tej wersji platformowej usługi Call of Duty Elite, z której od dłuższego czasu mogą korzystać konsolowcy.

Tak czy inaczej, Call of Duty pozostaje obecnie najpopularniejszą grą akcji na całym świecie. Gracze wyczekują obecnie informacji na temat kolejnej odsłony serii, która ma ukazać się - jak ujawniła "przez przypadek" zagraniczna sieć handlowa - 13 listopada tego roku.

Ostatnie wydanie Call of Duty, zatytułowane Modern Warfare 3, to prawdopodobnie największa premiera w całej branży rozrywkowej. Gra tylko w ciągu pierwszych pięciu dni po premierze osiągnęła przychód na poziomie 775 milionów dolarów.

Joy Ride Turbo: Nadjeżdża szalona gra wyścigowa

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje