Reklama

Modern Warfare 3: Nowe tryby rozgrywki w drodze

Niedawno pisaliśmy o poważnych problemach z systemem matchmakingu w Call of Duty: Modern Warfare 3 na X360, który sprawia, że wyszukiwanie graczy trwa bardzo długo.

Infinity Ward ujawniło, że pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. A także obiecało, że już jutro zaprezentowane zostaną nowe tryby rozgrywki.

Kilka dni temu pisaliśmy o problemie gracza z Chorwacji, który skarżył się, że wyszukiwanie graczy do wspólnej rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare 3 na Xboksie 360 trwa bardzo długo. Początkowo przedstawiciele Microsoftu i Infinity Ward zarzekali się, że błąd ten pojawia się tylko w krajach, gdzie usługa Xbox Live nie jest oficjalnie wspierana. Wspomniany jednak gracz twierdził, że jest inaczej, powołując się na podobne przypadki u osób z państw, gdzie XBL uruchomiono.

Reklama

Wygląda na to, że Infinity Ward postanowiło dłużej nie bronić swojej teorii - na oficjalnym forum Call of Duty: Modern Warfare 3 przedstawiciel studia ukrywający się pod pseudonimem G IH A IN ID II przyznał, że developerzy pracują nad rozwiązaniem tego błędu. Dodał też, że pojawia się on w krajach, gdzie jest - o czym już wiedzieliśmy - niewielka liczba grających w najnowszego CoD-a. System matchmakingu nie potrafi bowiem poszerzyć obszaru poszukiwań na inne państwa, dlatego kojarzenie graczy tak długo trwa.

Z kolei Robert Bowling z Infinity Ward oznajmił na swoim Twitterze, że jeszcze dziś poznamy szczegóły dotyczące nowych trybów rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare 3. Nowe warianty zabawy mają pojawić się w ten weekend.

Update:

Zgodnie z obietnicą Infinity Ward dodało nowy tryb rozgrywki do Call of Duty: Modern Warfare 3. Studio zapowiedziało także, że w ciągu weekendu wprowadzi też kolejny wariant zabawy.

Na oficjalnym forum Call of Duty: Modern Warfare 3 Robert Bowling odpowiedzialny w Infinity Ward za kontakty ze społecznością fanów poinformował, że dzisiaj dodano Community Playlists - listę, na której będą pojawiać się popularne lub unikatowe tryby rozgrywki z prywatnych sesji. Dzięki temu będzie można prowadzić w nich rankingowe mecze.

Na pierwszy ogień na nową listę trafił wariant Hardcore HQ Ricochet - trudniejsza wersja trybu HQ (m.in. pozbawiona interfejsu), w którym zadaniem graczy jest walka o przejęcie baz przeciwnika lub ich zniszczenie. Słówko Ricochet oznacza też, że ktokolwiek będzie strzelał do swoich sojuszników z drużyny, pociski zamiast w cel trafią w strzelającego. Ponadto "rykoszetu" doczekały się wszystkie tryby w wersji Hardcore.

Z kolei w czasie weekendu dodany zostanie drugi nowy tryb zabawy - Drop Zone. Zadaniem graczy będzie przedostanie się do strefy zrzutu. Gdy nasza drużyna sprawuje nad nią kontrolę, za każdą sekundę przebywania w jej obszarze członkowie zespołu otrzymują po 20 punktów. Wygrywa ta ekipa, która zdobędzie ich 7500.

Ponadto, jeśli będziemy okupować strefę zrzutu, co 15 sekund zrzucany będzie pakiet medyczny. Pointstreaki będzie można zdobyć tylko poprzez kradzież apteczek, inne sposoby ich gromadzenia zostają w tym trybie wyłączone.

Battlefield 3: Powrót do Karkand z błędami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje