Reklama

Modern Warfare 3: Infinity Ward testuje nowy tryb

Call of Duty: Modern Warfare3 oferuje mnóstwo trybów zabawy w sieci. Nie wszystkim to jednak wystarcza i tworzą własne warianty rozgrywki. Jednym z nich jest zrobiony przez niejakiego Denka Money in Denk.

Money in Denk to tryb, w którym dwa zespoły składające się z maksymalnie dziewięciu graczy muszą umieścić na terenie przeciwnika bombę i bronić jej do czasu detonacji.

Każdy ładunek ma zapalnik nastawiony na dwie minuty, a jeśli komuś uda się rozbroić bombę, licznik zatrzyma się - odliczanie zostanie wznowione, gdy ładunek zostanie ponownie uzbrojony. W sumie przypomina mi to jakąś grę, taką starą jedną...

Ponadto gracz przenoszący bombę otrzymuje potężną zbroję, która powoduje, że bardzo trudno jest go zdjąć. W Money in Denk usunięto kilka perków, a klasy postaci dysponują predefiniowanym ekwipunkiem.

Reklama

Nowy tryb do Call of Duty: Modern Warfare 3 cieszy się na tyle ogromną popularnością, że testowany jest teraz przez Infinity Ward i może doczekać się swojej oficjalnej, rankingowej wersji. Na razie można w niego zagrać w prywatnych meczach.

Poniżej znajdziecie dwa filmy - pierwszy prezentuje Money in Denk, a drugi pokazuje, w jaki sposób dostać się na serwer z nowym trybem.

Fragment rozgrywki z trybu Money in Denk:

Film pokazujący, jak dostać się na serwer z trybem Money in Denk:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje