Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Modern Warfare 3 bije rekordy zamówień przed premierą

Wygląda na to, że najnowsza odsłona serii Call of Duty szykuje się do pobicia kolejnego rekordu na Wyspach Brytyjskich. Sklep Game już nie może odpędzić się od zamówień przedpremierowych.

Jeden z największych sklepów z grami w Wielkiej Brytanii, czyli Game, donosi, że Modern Warfare 3 już teraz pobiło rekord zamówień przedpremierowych, który wcześniej ustanowiło Black Ops. Przypomnijmy, że według Game, wymieniona gra była także najlepiej sprzedającą się produkcją dla tego sklepu.

Reklama

"Call of Duty: Modern Warfare 3 już teraz wyprzedza Call of Duty: Black Ops pod względem zamówień przedpremierowych, biorąc oczywiście pod uwagę ten sam okres czasu jak w zeszłym roku" - twierdzi Tom Devine dyrektor zarządzający sklepem.

"Wiemy, że marka Call of Duty ma najbardziej niesamowitą społeczność fanów, a my mamy kilka ciekawych niespodzianek dla tych, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe" - zdradza Tom Devine. "Czekamy z niecierpliwością na 8 listopada" - dodaje na koniec dyrektor sklepu Game.

Pytanie, czy zamówienia przedpremierowe to już pierwszy sygnał do tego, aby liczyć na kolejny rekord sprzedaży w branży gier? Być może tak właśnie się stanie.

Black Ops i Avatar to kamień milowy?

Jeśli chodzi o Black Ops to od momentu premiery w listopadzie zeszłego roku do stycznia 2011, wydawca, czyli Activision, zarobił miliard dolarów na tym tytule. Tym samym wymieniona gra jest obecnie najbardziej kasową produkcją wszech czasów w branży.

"W całej branży rozrywkowej, tylko Call of Duty i Avatar osiągnęły miliard dolarów przychodu w tak krótkim czasie. To naprawdę kamień milowy dla konkurencji" - chwali się Bobby Kotick, szef Activision.

Premiera Modern Warfare 3 już w listopadzie na PC, PS3 i Xboksa 360. Akcja trzeciej odsłony ma się toczyć zaraz po wydarzeniach z "dwójki", a gracze będą mogli odwiedzić między innymi Londyn, Hamburg, Paryż i Pragę.

Niedługo przed premierą Modern Warfare 3 ukaże się też największy konkurent dla produkcji firmy Activision, czyli Battlefield 3. Która gra Waszym zdaniem będzie musiała podnieść białą flagę, a która okaże się zwycięzcą?

ModernWarfare3.com - prawnicy Activision w akcji

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje