Milionowy Need for Speed World

Chociaż sama gra jakością nie grzeszy, to jednak magnetyzm marki Need for Speed zdaje się działać bez zarzutu. Electronic Arts i Blackbox ujawniły właśnie, że Need for Speed World zdobył już milion użytkowników.

Need for Speed World miał premierę 27 lipca tego roku. W ciągu nieco ponad miesiąca udało mu się osiągnąć całkiem niezły wynik - milion zarejestrowanych graczy. Jest on jeszcze lepszy, jeżeli popatrzeć na oceny gry, których średnia wynosi około 62% (za GameRankings.com).

Przeciętne oceny nie przeszkodziły nowej odsłonie NFS-a szybko się rozrosnąć. Milion użytkowników to naprawdę niezły wynik, a w najbliższych miesiącach powinien on rosnąć jeszcze szybciej, bo przypomnijmy, że od wczoraj dostęp do gry stał się zupełnie darmowy. Wystarczy pobrać klienta z oficjalnej strony, zainstalować produkt i... można się ścigać.

Reklama

Wcześniej w grze istniało ograniczenie, które pozwalało na rozwijanie kierowcy tylko do 10 poziomu doświadczenia. Jeśli chciałeś bawić się dalej, musiałeś wykupić pakiet startowy za niecałe 50 zł. Teraz jest to zbędne. Natomiast ci, którzy już pakiet kupili, dostaną w wyrazie podziękowania od Electronic Arts dodatkowe samochody: BMW M3 GTR, Lamborghini Gallardo LP560-4 oraz Audi R8 4.2 FSI Quattro.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy