Reklama

Might Magic Heroes VI opóźnione

Zła wiadomość dla fanów serii Heroes. Premiera najnowszej, szóstej częsci gry została opóźniona o kilka miesięcy.

Premiera Heroes VI miała odbyć się w czerwcu tego roku. Teraz niestety dowiadujemy się, że została ona przesunięta na 8 września. Jest to oficjalna informacja od wydawcy gry. Oto jaki komunikat wystosowano na stronie Ubisoftu.

"Drodzy Fani, data premiery Might & Magic Heroes VI została przesunięta na 8 września. Chcemy być pewni, że jakość gry będzie wybiegać ponad Wasze oczekiwania! Pozostańcie z nami, aby dowiedzieć się więcej informacji odnośnie beta testów i samej gry. Będziemy Was na bieżąco informować o pracach."

Jeśli jednak nie możecie doczekać się wydania Heroes VI to zawsze jest możliwość pogrania w najnowszą grę w świecie Might & Magic, czyli Clash of the Heroes. Tydzień temu zadebiutowała na PSN i XBLA (w 2009 ukazała się na DS). Nie jest może tą samą produkcja co na PC, ale może również dostarczyć wielu wrażeń.

Reklama

Łączy ona elementy cRPG, gier logicznych i strategii turowych. Grafika jest jednak całkiem inny niż w grach serii Heroes znanych z PC. Przypomina bardziej klasyczne, japońskie RPG. Plusem jest jednak to, że oprócz rozbudowanej kampanii podzielonej na pięć epizodów, mamy także możliwość zagrania wraz ze znajomymi w kooperacji lub przeciwko sobie za pośrednictwem internetu.

Dowiedz się więcej na temat: wiadomość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje