Microsoft udostępnia za darmo emulator HD DVD

Wojna pomiędzy formatami Blu-ray i HD DVD jest już definitywnie zakończona. HD DVD powoli przechodzi do historii, można natknąć się na liczne wyprzedaże filmów za przysłowiowe grosze.

Doszło nawet do tego, że szwajcarski oddział Sony skupuje zakupione przed 29 lutego tego roku odtwarzacze konkurencji i jeżeli zgodzimy się na zakup jednego z dwóch oferowanych playerów BD, dofinansowuje zakup dwustoma frankami. A co na to wszystko Microsoft?

Najwyraźniej postanowił złożyć ostatecznie broń, bowiem udostępnił całkowicie za darmo emulator HD DVD, za który jeszcze niedawno kazał sobie zapłacić 2999 dolarów.

Emulator pozwala na uruchamiania wszelkich projektów typu HD DVD bez potrzeby posiadania takowego napędu. Wystarczy jedynie komputer i konsola Xbox 360 z dyskiem twardym podłączona do sieci lub napęd z możliwością podłączenia go do portu USB. Niezbędne pliki znajdziecie w tym miejscu. Polecamy również zapoznanie się z tą stroną.

Reklama

Na zakończenie warto podkreślić, że Microsoft obiecał wszystkim, którzy wcześniej zdecydowali się na zakup emulatora pełny zwrot kosztów.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: zakup | Microsoft | HD DVD | DVD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama