Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Metro: Last Light - co z trybem multiplayer?

Na oficjalnej stronie gry Metro: Last Light pojawił się komunikat, który na pewno zmartwi wszystkich fanów rozgrywek sieciowych.

Przedstawiciele studia 4A ujawniają w nim, że planowany wcześniej tryb multiplayer został - na chwilę obecną - skasowany.

Reklama

"Przez cały okres produkcji gry Metro: Last Light niewielki zespół pracował nad różnymi prototypami trybów multiplayer. Po E3 zdecydowaliśmy się włączyć ten zespół do naszego głównego teamu i w 100% skoncentrować się na kampanii dla jednego gracza" - czytamy w informacji umieszczonej na stronie Metro: Last Light.

"W efekcie Metro: Last Light nie będzie miało trybu multiplayer, gdy trafi na półki sklepowe. Pytania, jakie zadawano nam na E3 wskazywały wprost, że choć jest zainteresowanie trybami sieciowymi w świecie Metro, dla naszych fanów najważniejsza jest kampania dla jednego gracza" - czytamy dalej w notce od przedstawicieli twórców Metro: Last Light.

Ekipa 4A nie wyklucza jednak, że tryb sieciowy pojawi się jako DLC po premierze podstawki. Na razie jednak nie ma żadnych planów z tym związanych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje