Reklama

Men of War: Wyklęci Bohaterowie już dziś w sprzedaży

Cenega poinformowała, że gra Men of War: Wyklęci Bohaterowie już od dziś jest dostępna w sprzedaży w sklepach w całej Polsce oraz do pobrania na pierwszej polskiej platformie dystrybucji cyfrowej muve digital.

Gra wydana jest w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej kinowej lub angielskiej). Tytuł Men of War: Wyklęci Bohaterowie dostępny jest również w limitowanym wydaniu kolekcjonerskim - Edycję Kolekcjonerską zamawiać można w sklepach muve.pl, ultima.pl, gram.p, czy wirtus.pl.

Men of War: Wyklęci Bohaterowie opowiada historię owianych złą sławą karnych batalionów na frontach II wojny światowej. Oddziały te składały się ze skazanych oficerów, którzy dostali szansę odkupienia swoich win przelewając krew za Stalina. Wysyłano ich na najbardziej niebezpieczne misje, jako zwykłych szeregowców. Mieli służyć zgodnie z rozkazem Stalina numer 227: Ani kroku w tył! Te oddziały owiane są wieloma legendami, a ta gra przedstawia ich prawdziwą historię opowiedzianą przez weteranów Wyklętych Kompanii.

Reklama

W Men of War: Wyklęci Bohaterowie możesz przejąć dowodzenie nad jedną z tych osławionych kompanii i poprowadzić ją do zwycięstwa wbrew wszystkim przeciwnościom losu. Swoich ludzi poprowadzimy do boju na Froncie Wschodnim, od potyczek na Wołyniu w 1942 r., przez ogromną operację "Bagration" w rejonie od Brześcia aż po Warszawę, by ostatecznie poprowadzić szturm na Szczecin u schyłku wojny.

W skład Edycji Kolekcjonerskiej wchodzą:

- Gra Men of War: Wyklęci Bohaterowie w podwójnej wersji językowej do wyboru - polskiej i angielskiej.

- Serial Karny Batalion na DVD; film z polskim lektorem - ponad 500 minut prawdziwej historii.

- Radziecka, aluminiowa manierka z grawerem logo gry.

- Oryginalna furażerka z grubego, prążkowanego materiału.

- Podkładka pod mysz z logo gry.

- Całość zapakowana w żołnierski mieszok z przynitowaną skórką z logo gry.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje