Medal of Honor sprzedażowym hitem

Wprawdzie na razie tylko w Stanach Zjednoczonych (przynajmniej tyle wiemy) i wprawdzie na razie bez konkretnych liczb, ale Electronic Arts jest zachwycone.

Oceny Medal of Honor, jakie wystawili grze rodzimi oraz zachodni recenzenci, mówią wprost: "to nie jest wielki przebój". No, ale co z tego, że nie jest, skoro Electronic Arts zarobi na nim miliony i będzie mogło śmiało planować kolejną część?

Electronic Arts podało w oficjalnej informacji prasowej, iż pierwszy dzień sprzedaży Medal of Honor w Stanach Zjednoczonych był bardzo owocny. Nie powiadomiło o konkretnej liczbie sprzedanych egzemplarzy, ale władze i pracownicy firmy mają ponoć niemałe powody do zadowolenia. Bob McKenzie z EA twierdzi, że będzie to jeden z największych tytułów growych tego roku.

Reklama

Potwierdza to największa amerykańska sieć sklepów GameStop, w której Medal of Honor rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Pozostaje poczekać na konkretne liczby, dotyczące sprzedaży nie tylko w Stanach (w których gra wzbudzała największe kontrowersje), ale również w Europie (która interesuje nas oczywiście o wiele bardziej). I ciekawe, jak Medal of Honor poradzi sobie w pojedynku z listopadowym Call of Duty: Black Ops.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: honor | medal | Medal of Honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy