Medal of Honor nie otrzyma dema przed premierą

Jeżeli chcesz przetestować przed premierą nową odsłonę Medal of Honor, powinieneś zainteresować się udziałem w beta testach, bo na pewno nie będzie nam dane zagrać w demo.

Premiera Medal of Honor już 15 października. Aktualnie trwają otwarte, trzydniowe beta testy gry, które są ostatnią szansą na to, żeby przetestować ją jeszcze przed premierą i upewnić się, iż jest warta swojej ceny. Na pewno nie będziemy mieli okazji wypróbować wersji demonstracyjnej, o czym właśnie poinformowało Electronic Arts.

Producent gry - a dokładnie jeden z jego pracowników, piszący na oficjalnym forum pod nickiem Bazajaytee - poinformował właśnie, że nie ukaże się przedpremierowe demo Medal of Honor. Właśnie otrzymał on potwierdzenie w tej sprawie od "władz najwyższych".

Reklama

Oczywiście jest jeszcze szansa, że demo Medal of Honor pojawi się po premierze pełnej wersji, ale nie wyobrażamy sobie, by cieszyło się ono tak dużym zainteresowaniem, jak gdyby trafiło do sieci przed premierą. Większość graczy zainteresowanych tą grą i tak zapewne zdecyduje się na zakup w dniu premiery.

A jeśli chcesz wziąć udział w beta testach, wystarczy, że pobierzesz klienta gry i zainstalujesz ją u siebie na komputerze (beta jest dostępna tylko na PC). Aby móc to zrobić, potrzebujesz jedynie aktywnego konta EA i... zdecydowania, bowiem testy potrwają tylko do czwartku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: honor | medal | Medal of Honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy