Max Payne 3 zapowiedziany!

Ilu z was czekało na dzień, kiedy oficjalnie zostanie zapowiedziana trzecia część mrocznych perypetii najlepszego narratora zza kadru, prawdziwego nowojorskiego twardziela Maxa Payne'a?

Ten dzień nadszedł właśnie dziś!

Max Payne 3 został oficjalnie zaanonsowany przez specjalistów z Rockstar. Aby ujrzeć nowe wcielenie naszego ulubionego gliny, zajrzyjcie na nową oficjalną stronę. Prócz obrazka wyraźnie pokazującego, że Max przeszedł wiele od ostatniej wizyty w 2003 roku, wiadomo malutko. "Tą grą zaczynamy nowy rozdział życia Maxa," powiedział Dan Houser, założyciel Rockstar. "To będzie Max, jakiego dotąd nie widzieliśmy, kilka lat starszy, bardziej zmęczony i cyniczny niż kiedykolwiek. Będziemy obserwować jego dalszy upadek po wydarzeniach znanych z części drugiej i będziemy świadkami jego ostatniej szansy na zbawienie."

Reklama

A zatem, mili gracze - plotki o trzeciej części Maxa tworzonej przez Rockstar się niniejszym potwierdziły. Remedy zajmuje się wciąż Alanem Wake'iem, więc za nowego Maxa odpowiadać będą inni ludzie. Tytuł jest zapowiadany na tegoroczną zimę na PC, Xboksa 360 i PlayStation3. Aż głupio napisać na koniec taki banał, ale wszystko wskazuje na to, że tej zimy będzie się działo!

Gry-Online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy