Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Max Payne 3 ukaże się później

Twórcy zamierzają poświęcić więcej czasu na dopracowanie gry. Z tego powodu ukaże się ona później niż planowano. Nie w marcu, a dopiero w maju. Najbardziej poszkodowani są pecetowcy.

Max Payne 3 miał się ukazać jeszcze w ubiegłym roku, ale premierę przesunięto na pierwszy kwartał tego roku, a dokładnie na marzec. Teraz Rockstar opóźniło grę raz jeszcze. Zagramy w nią dopiero w maju - 15 dnia tego miesiąca w Ameryce Północnej, a trzy dni później na Starym Kontynencie.

Reklama

Powyższe daty premier dotyczą wyłącznie Maksa Payne'a 3 na konsole. Pecetowa wersja gry ukaże się jeszcze później. Rockstar poinformowało, że pecetowcy w Ameryce Północnej będą musieli poczekać do 29 maja, a ci w Europie - do 1 czerwca.

"Nie podchodzimy lekko do zmian w harmonogramie wydawniczym, ale to krótkie opóźnienie da pewność, że Max Payne 3 dostarczy najwyższej jakości, niesamowitych doświadczeń, których oczekuje się od naszej firmy" - powiedział Strauss Zelnick, prezes i CEO Take-Two, firmy-matki dla Rockstar.

"Max Payne 3 zapowiada się jako jedna z najbardziej ekscytujących premier w historii i jesteśmy pewni, że gracze po raz kolejny będą zachwyceni umiejętnością Rockstar do wynoszenia wirtualnej rozrywki na wyższy poziom" - dodał.

Maj tego roku należy już do nowego, 2013 roku fiskalnego. Oznacza to, że Take-Two prawdopodobnie zanotuje stratę w bieżącym, 2012 roku fiskalnym. To nie najlepsze wiadomości dla firmy, która w ubiegłych dwunastu miesiącach zaliczyła kilka kosztownych wpadek. Na szczęście ten rok jawi się dla niej w o wiele jaśniejszych barwach.

Najpopularniejsze gry 2011 w amerykańskim Amazonie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje