Reklama

Masz Windowsa XP? Nie zagrasz w tę grę

Hitman: Rozgrzeszenie nie będzie dostępny dla użytkowników Windowsa XP. Eidos poinformował oficjalnie, że do zagrania w grę będzie wymagany co najmniej Windows Vista.

Wątpliwości, które mogło mieć wielu graczy, zostały wreszcie rozwiane. Na oficjalnym forum internetowym Eidos Interactive pojawiła się informacja o tym, że Hitman: Rozgrzeszenie nie będzie współpracował z systemem Windows XP. Do jego odpalenia będzie wymagany minimum Windows Vista.

Pewną wskazówką co do tego, czy w Hitmana: Rozgrzeszenie zagramy na Windowsie XP, powinien być wydany przedpremierowo spin-off, zatytułowany Hitman: Wyzwanie Snajpera. On nie był dostępny pod wysłużonym już, ale wciąż popularnym "xpekiem".

Reklama

Trochę zamętu do sprawy wniosły informacje przedstawiane przez sklep internetowym Amazon. Na jego łamach można się było dowiedzieć, że Hitmana: Rozgrzeszenie będzie się dało uruchomić z zainstalowanym Windowsem XP. Na szczęście wątpliwości szybko rozwiał któryś z pracowników Eidosu.

Poniżej minimalne wymagania sprzętowe nowego Hitmana:

- procesor 2.4 GHz z podwójnym rdzeniem,

- 1 GB pamięci RAM,

- karta graficzna z 512 MB pamięci oraz kompatybilna z DirectX 10,

- karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX,

- 10 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym,

- system operacyjny Windows Vista.

Premiera Hitmana: Rozgrzeszenie odbędzie się 20 listopada. Poza pecetami gra będzie dostępna także na konsolach - Xboksach 360 oraz PlayStation 3.

Sprzedaż tej konsoli wzrostła w ostatnim tygodniu o 380%

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje