Reklama

Mass Effect 3: Wymagania sprzętowe

Poznaliśmy już konkretną datę premiery dema Mass Effecta 3, które ukaże się w połowie lutego. Teraz BioWare ujawniło też nowe informacje o wersji demonstracyjnej wraz z wymaganiami sprzętowymi edycji PC.

Chris Priestly, community manager w BioWare, na forum w serwisie BioWare Social Network podzielił się z graczami kilkoma nowymi informacjami związanymi z demem Mass Effecta 3.

Pojawi się ono na Originie, Xbox Live i PlayStation Network 14 lutego. Jak już pisaliśmy, wersja demonstracyjna składać się będzie z dwóch elementów - fragmentu kampanii dla pojedynczego gracza oraz trybu kooperacji.

Część "singlowa" dema pozwoli nam zapoznać się z dwoma etapami z pełnej wersji gry. W pierwszym rozegramy początkowe fragmenty, w których Żniwiarze przypuścili atak na Ziemię (ten sam fragment pokazywany był na E3).

Reklama

Z kolei w drugim wraz z Shepardem udamy się na planetę jednej z ras, by namówić ich przedstawicieli, by przyłączyli się do wspólnej walki ze Żniwiarzami. W sumie przejście wersji demonstracyjnej powinno nam zająć około dwóch godzin.

Drugą częścią składową dema będzie sieciowy tryb kooperacji, w którym zabawę będziemy mogli toczyć na dwóch mapach - Slum i Noveria. 14 lutego, a więc w dniu pojawienia się wersji demonstracyjnej, dostęp do co-opa otrzymają nabywcy Battlefielda 3.

Pozostali gracze w multi pograć będą mogli od 17 lutego. W sieci pobawimy się w demie do 5 marca. Fragmenty z kampanii dla pojedynczego gracza będą po tym czasie nadal aktywne. Demo dostępne będzie po polsku.

Ujawniono również wymagania sprzętowe Mass Effecta 3 w wersji PC. Na szczęście nie są one wysokie.

Minimalne:

- System operacyjny: Windows XP SP3, Vista SP1 lub Windows 7

- Procesor: Intel Core 2 Duo taktowany zegarem 1,8 GHz lub odpowiednik AMD

- RAM: 1 GB (XP) lub 2 GB (Vista/7)

- HDD: 15 GB

- Karta graficzna: z 256 MB pamięci i wsparciem dla Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 lub ATI Radeon X1800 albo lepsza, poza GeForce 9300, 8500, 8400, 8300, ATI Radeon HD 3200, 3300 i 4350)

- Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c.

Rekomendowane:

- System operacyjny: Windows XP SP3, Vista SP1 lub Windows 7

- Procesor: Intel Core 2 Duo taktowany zegarem 2,4 GHz lub odpowiednik AMD

- RAM: 2 GB (XP) lub 4 GB (Vista/7)

- HDD: 15 GB

- Karta graficzna: ATI Radeon HD 4850 z 512 MB pamięci lub lepsza albo NVIDIA GeForce 9800 GT z 512 MB pamięci lub lepsza

- Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c.

Max Payne 3 ukaże się później

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje