Mass Effect 3: EC - nowe dialogi w produkcji

Fani obawiali się, że zapowiedziane w kwietniu DLC Extended Cut z uzupełnionym zakończeniem do Mass Effecta 3 przyniesie ze sobą tylko statyczne obrazki wyjaśniające losy bohaterów.

Wygląda jednak na to, że będzie inaczej - kilku aktorów podkładających głos postaciom w grze wyjawiło, że wróciło do studia nagraniowego, by dograć nowe dialogi.

O powrocie do prac nad Mass Effectem 3 poinformował, jako pierwszy Lance Henriksen, aktor wcielający się w admirała Hacketta. W rozmowie z serwisem G4 zdradził, że nagrywa on nowe dialogi na potrzeby Extended Cut.

"Właśnie jestem po kolejnej sesji nagraniowej. Mówili, że maja drobny problem z niewyrazistym zakończeniem. Zrobiliśmy więc mnóstwo rzeczy dodanych do zakończenia, by mogło ono sprostać wymaganiom jakościowym" - mówi Lance Henriksen.

Reklama

Także Tricia Helfer, czyli EDI, poinformowała, iż na nowo rozpocznie nagrania na potrzeby Mass Effecta 3. Natomiast za pośrednictwem Twittera Raphael Sbarge wcielający się Kaidana Alenko oświadczył, że i on dogrywa dialogi do gry.

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy