Reklama

Mass Effect 3: Earth - płatne DLC z nowymi mapami?

Kolejne DLC do Mass Effecta 3 w drodze? Na to wygląda - w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje o multiplayerowym dodatku Earth. Z jego opisu wynika, że może to być rozszerzenie płatne.

W poście na forum Reddit użytkownik o pseudonimie derptemp6698 stwierdził, że już wkrótce ukaże się dodatek o nazwie Earth. Co prawda nie podał źródła swoich informacji, ale wcześniej to on jako pierwszy opublikował szczegóły niezapowiedzianego wówczas rozszerzenia Rebellion.

Co więc znajdziemy w Earth? Zgodnie z nazwą, DLC ma koncentrować się na Ziemi. Dodatek przyniesie więc ze sobą trzy mapy do trybu kooperacji osadzone w trzech ziemskich miastach - Rio, Vancouver i Londyn. Do tego dojdą trzy bronie - strzelba Piranha, pistolet Acolyte oraz lekki karabin maszynowy Typhoon.

Reklama

Najważniejszym elementem rozszerzenia ma być jednak sześć nowych klas postaci przeznaczonych dla ludzi - Destroyer, Paladin, Demolisher, Slayer, Shadow i Fury. I tu pojawia się problem - zazwyczaj BioWare obracało się wokół znanych typów bohaterów (szpieg, strażnik, itd.), a powyższe są całkowicie nowymi.

Są dwie możliwości - informacje o DLC okażą się wkrótce nieprawdziwe lub... dodatek będzie na tyle duży i wprowadzi tak dużo nowości, że uzasadni to jego płatny charakter. Podejrzewam, że druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

Derptemp6698 ujawnił też co nieco o planowanym dodatku Extended Cut, które ma dodać bonusowe sceny do zakończenia Mass Effecta 3. Nowe fragmenty mają w znacznie większym stopniu pokazać, jaki wpływ na losy galaktyki miały wybory podejmowane przez Sheparda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy