Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mass Effect 3 będzie jeszcze lepszy

BioWare cieszy się z wysokich ocen, jakie zbiera Mass Effect 2. Twórcy obiecują, że trzecia część będzie jeszcze lepsza.

Mass Effect 2 zbiera wysokie oceny recenzentów (średnia wg Metacritic wynosi 94% dla wersji PC i 96% dla wersji na konsoli Xbox 360) i samych graczy. Tymczasem twórcy nie spoczywają na laurach i obiecują, że trzecia odsłona przygód Sheparda będzie jeszcze lepsza.

Reklama

Ray Muzyka, szef BioWare, powiedział: Stawiamy przede wszystkim na jakość. Dla nas, jako grupy, Mass Effect 2 postawił poprzeczkę jakości bardzo wysoko, ale chcemy, aby Mass Effect 3 ją przeskoczył.

Miejmy nadzieję, że Muzyka nie rzuca słów na wiatr. Tymczasem dziś pojawią się dwa dodatki do Mass Effect 2. Pierwszy, za który nie zapłacimy, przyniesie nowy pojazd i kilka misji z nim związanych. Drugi, za 160 punktów Microsoftu/BioWare, odda do naszej dyspozycji nowe ciuchy dla trzech członków załogi Normandii.

Natomiast o Mass Effect 3 wiemy tyle, że pojawi się pod koniec 2011 lub na początku 2012 roku jeszcze na obecnej generacji konsol.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje