Reklama

Level 10 M: Niesamowita mysz od BMW

Nowa mysz od Thermaltake to nie tylko gratka dla najbardziej "hardkorowych" graczy, ale także urządzenie dla miłośników motoryzacji. Level 10 M została bowiem zaprojektowana we współpracy z BMW. Co widać, słychać i zapewne czuć.

Stworzona we współpracy z Kai "Kaii" Schaferem, jednym z najlepszych niemieckich zawodowych graczy mysz Level 10 M jest drugim - po obudowie komputerowej - wspólnym projektem firm Thermaltake i BMW z linii Level 10.

Urządzenie posiada pięć programowalnych przycisków oraz klawisz (Z-key) umożliwiający przełączanie się pomiędzy kilkoma zestawami makr bezpośrednio w trakcie rozgrywki. Do tego dochodzi wysoka czułość lasera - od 800 do 8200 dpi.

Najważniejszy jest jednak wygląd gryzonia, który został zaprojektowany we współpracy z BMW - a konkretnie przez należącą do firmy grupę projektową DesignworksUSA.

Reklama

Zaowocowało to niesamowicie wyglądającą obudową ze szczotkowanego aluminium, stopu wykorzystywanego na co dzień w lotnictwie i budownictwie, dzięki czemu mysz jest lekka i odporna na działanie żrących substancji.

Do tego można dostosować wysokość i nachylenie jej górnej części, a dzięki małym otworkom wentylacyjnym nasza ręka nie spoci się nawet po wielogodzinnych bojach w Call of Duty.

Bonusem jest specjalne podświetlenie urządzenia, świecące w siedmiu różnych kolorach. Ogólnie mysz robi niesamowite wrażenie - jej zdjęcie znajdziecie nad newsem. Level 10 M dostępna jest już w USA oraz w Europie i kosztuje 99 dolarów (około 334 zł).

Call of Juarez: Zapowiedź nowej gry w klimatach Dzikiego Zachodu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje