Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

L.A. Noire na PC w listopadzie

W końcu poznaliśmy dokładną datę premiery L.A. Noire w wersji na komputery. Gra ukaże się 11 listopada w Europie i zawierać ma wszystkie dodatki, które do tej pory zostały wydane w ramach konsolowej wersji.

Team Bondi z pewnością odniosło sukces jeśli chodzi o L.A. Noire. Dodatkowego rozgłosu grze dodała sprawa wykorzystywania pracowników przez szefa wymienionego studia. Jednak to nie zmienia faktu, że zainteresowanie grą wynika z tego, że jest to po prostu bardzo dobra produkcja i pod kilkoma względami - jak na przykład rewelacyjnie odwzorowana mimika twarzy postaci - stanowi novum w branży.

Reklama

W związku z tym wydawca, czyli w tym przypadki Rockstar Games, postanowiło wydać tę produkcję także na PC. Gra pojawi się 11 listopada tego roku w europejskich sklepach jako L.A. Noire: The Complete Edition. Zawierać będzie oprócz pełnej wersji kod umożliwiający pobranie wszystkich dotychczasowych dodatków, które ukazały się w ramach konsolowej odsłony (chociażby Reefer Madness).

Posiadacze komputerów będą też mogli wybrać sposób sterowania postacią. Nowy, czyli przy pomocą klawiatury i myszki, który powinien przypaść większości do gusty oraz ten znany z konsoli - za pośrednictwem pada. Oprócz tego L.A. Noire w wersji na PC zaoferuje granie w stereoskopowym 3D, dzięki wykorzystaniu technologii Nvidia 3D Vision. Tego na konsolach nie było.

Czy warto więc czekać na tę grę w wersji na PC? Z pewnością tak. To jedna z bardziej oryginalnych produkcji tego roku i z pewnością spora gratka dla fanów przygodówek (choć i trochę akcji się w niej znajduje). Nasz recenzent wypowiedział się o niej w samych superlatywach. "Wreszcie jakiś powiew świeżości. Grając w L.A. Noire, dziwiłem się, dlaczego jeszcze nikt do tej pory nie wykorzystał pomysłu na grę detektywistyczną w taki sposób, w jaki zrobiły to Team Bondi i Rockstar. Jednak może to lepiej, że zabrały się za niego zespoły, które potrafiły go zrealizować po mistrzowsku, a nie jakieś przypadkowe studio. Tym panom robota wyszła znakomicie. Gratuluję!"

Przeczytaj pełny tekst recenzji gry L.A. Noire

Dowiedz się więcej na temat: pory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje