Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kto wygrywa w USA: Battlefield 3 czy Modern Warfare 3?

O fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych walczy obecnie dwóch wielkich rywali. Reprezentujący amatorów i rodziny z dziećmi Modern Warfare 3 oraz doświadczony w bitwach na Bliskim Wschodzie, weteran wojenny Battlefield 3.

Gracze są obecnie tak pochłonięci starciem pomiędzy Call of Duty: Modern Warfare 3 i Battlefield 3, że postanowili zrobić wybory prezydenckie w USA, gdzie kandydatami są wymienione wyżej produkcje.

Reklama

Dokładnie chodzi o redaktorów portalu GameMarshal.com. Zestawili oni wyniki wyszukiwarki Google i sprawdzili, która gra jest bardziej popularna w sieci. Brane były pod uwagę słowa kluczowe wpisywane w Google w ostatnich trzech miesiącach na terenie USA. Następnie zestawili to procentowo i całość podzielili na stany. Kto wygra według tego sondażu?

Faworytem jest w tej chwili Modern Warfare 3, który wygrywa 10 głosami, czyli 274 do 264. Całość została obliczona na podstawie systemu z Kolegium Elektorów Stanów Zjednoczonych. Jest to konstytucyjny organ państwowy, który co cztery lata dokonuje wyboru prezydenta oraz wiceprezydenta USA.

Rywalizacja była niezwykle zacięta i w niektórych stanach jak Floryda, głosy rozłożyły się równo. Battlefield 3 zdecydowanie wygrywa w Kalifornii, ale przegrywa na przykład w Nowym Jorku oraz Teksasie.

Tak wygląda mapa podziału i wyniki wyborów: http://skroc.pl/68dd. Oczywiście całość należy potraktować jako żart i miejmy nadzieję, że po publikacji sondażu nie nastąpią żadne rozruchy w USA. Ciekawe jednak, jak wyglądałyby wyniki w naszym kraju i czy dałoby się zaobserwować "podział na Polskę A i B".

Call of Duty: Modern Warfare 3 ukaże się w listopadzie tego roku na PC, PS3 i Xboksa 360. Historia pokazana w grze będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z drugiej części. Działania wojenne mają objąć wiele współczesnych miast jak Nowy Jork, Londyn, Hamburg, Paryż czy Pragę.

Battlefield 3 pojawi się z kolei nieco wcześniej niż jego główny rywal, bowiem w październiku i również na PC, PS3 oraz Xboksa 360. Gracze będą mogli toczyć walki także w Nowym Jorku i Paryżu, ale dodatkowo na Bliskim Wschodzie (Teheran, Kurdystan).

Battlefield 3 dla doświadczonych graczy, a Modern Warfare 3 dla laików?

Dowiedz się więcej na temat: USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje