Reklama

Ksiądz Natanek reklamuję grę Diablo III?

Ksiądz Natanek to już ikona polskiego internetu. Kontrowersyjny duchowny niedawno ponownie powrócił na pierwsze strony internetowych portali za sprawą nowej wypowiedzi o grze Diablo III.

Sklep internetowy Go2Arena podchwycił temat i postanowił wykorzystać rozgłos, jaki zyskał duchowny, do swojej kampanii reklamowej gry Diablo III.

Ogłoszono konkurs, w którym główną nagrodą jest szata z napisem "Diabolo III". Kiepski żart czy fajny pomysł na marketing?

"Wybierając szatę, zadbaliśmy o to, aby nie znalazły się na niej żadne symbole chrześcijańskie, jak krzyże. Kampania nie jest budowana w oparciu o religię, a o wypowiedź na temat gry i w takim kontekście powinna być odebrana. Wykorzystaliśmy szatę jako zwykł ubiór i wierzymy, że pozbawiony symboli religijnych tak właśnie zostanie odczytany..." - skomentował akcję właściciel sklepu.

Reklama

Ciekawe, czy intencje autorów reklamy zostaną odebrane w sposób, jaki sobie założyli. Reklamy coraz częściej dotykają spraw drażliwych - żeby tylko było głośno. Dodatkowo wykorzystując do tego celebrytę, jakim w sieci ksiądz Natanek już jest - efekt jest jeszcze większy.

Diablo III - pierwsza recenzja Ks. Natanka:

Diablo III: Otwarta beta w ten weekend!

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje