Król Artur II już dziś w sprzedaży

Cenega poinformowała, że już dziś w sprzedaży dostępna jest gra Król Artur II . Tytuł ten ukazał się na komputery osobiste w wydaniu standardowym oraz w limitowanej edycji kolekcjonerskiej w stylowym pudełku z logiem i pieczęcią Król Artur II.

Pudełko z grą zawiera wyłącznie angielską wersję językową gry. Polska wersja językowa jest dostępna do pobrania na stronie www.cenega.pl/pliki.

Mimo tej niedogodności Polska jest i tak pierwszym i jedynym na chwilę obecną krajem, w którym gra została zlokalizowana (poza wersją angielską). Wkrótce polską wersję językową będzie można pobrać również za pomocą usługi Steam.

Król Artur II to sequel strategii czasu rzeczywistego w klimatach fantasy RPG. Fabuła gry rozpoczyna się długo po tym jak młody Artur wyciągnął magiczny miecz z kamienia, jednocząc tym samym rozdartą wojną Brytanię, gromadząc rycerzy Okrągłego Stołu i zabezpieczając pokój w Camelot dzięki mocy Świętego Graala. I to w tym momencie, w którym zazwyczaj legenda się kończy, gra Król Artur II rozpoczyna swoją opowieść...

Reklama

Król Artur II - najnowszy trailer gry:

(Informacja prasowa)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: król artur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy