Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kontynuacja najlepszej gry z Transformersami ujawniona

Transformers: War of Cybertron od studia High Moon był jedną z najlepszych gier z Autobotami i Decepticonami w roli głównej, która nie była - co ważne - oparta na żadnym filmie.

Firma Activision ujawniła teraz jej bezpośredni sequel, który ukaże się w przyszłym roku - Transformers: Fall of Cybertron.

Reklama

Przedstawiciele Activision oficjalnie zapowiedzieli Transforemrs: Fall of Cybertron - produkcję będącą bezpośrednią kontynuacją wydanego w ubiegłym roku Transformers: War for Cybertron. Podobnie jak pierwowzór, nie będzie ona bazować na żadnym filmie kinowym.

W grze mamy być świadkami "ostatnich, mrocznych godzin wojny domowej pomiędzy Autobotami i Decepticonami, walczących o kontrolę nad ich umierającą planetą, ostatecznie doprowadzając do koniecznej ucieczki ze swojego domu".

Gra ma ukazać sięjesienią 2012 roku na Xboksie 360 i PlayStation 3. Niestety w oficjalnej informacji prasowej nie wspomniano o ewentualnej wersji PC. Więcej szczegółów o produkcji mamy poznać w najnowszym, listopadowym wydaniu magazynu Game Informer, który pojawi się w kioskach 14 października.

Na razie możemy podziwiać dwie grafiki koncepcyjne zdobiące różne okładki pisma:

Przekonaj się, czy Steven Spielberg zajmie się ekranizacją kinową serii Halo

Dowiedz się więcej na temat: W roli głównej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje