Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Konkurs - Wiedźmin: Racja Stanu

Przygotowaliśmy dla was zestawy składające się z drugiego i trzeciego numeru komiksowych opowieści "Wiedźmin: Racja Stanu". Zapraszamy do zabawy!

O komiksie "Wiedźmin":

Reklama

Biały Wilk powrócił w kolejnej części komiksu na łamach wydawanego przez Egmont Polska czasopisma "Komiksowe Hity - Wiedźmin". Zupełnie nowa opowieść o przygodach Białego Wilka powstała z okazji światowej premiery gry "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów".

Drugi rozdział "Racji Stanu" zupełnie nowej opowieści o Wiedźminie stwarza możliwość ponownego zanurzenia się w gęstą od napięć opowieść o zdradzie i niezgodzie. Czy nienawiść między braćmi przeważy nad dobrem kraju oraz rodu? I czy Geralt z Rivii odnajdzie własną ścieżkę w czasie pogardy...?

Jest rok 1262. Geralt przebywa na północy, z dala od zamętu, który ogarnął świat po najeździe Nilfgaardu. Trafia do Creigiau w Księstwie Malleore. Podejmuje się tam usunięcia leszego - potwora mordującego mieszkańców okolicy. Biały Wilk, przygotowując się do łowów na potwora, poznaje wstydliwy sekret rodu de Creigiau.

Druga część komiksu Racja Stanu jest również najważniejszą częścią czasopisma. Polscy autorzy Michał Gałek, Arkadiusz Klimek i Łukasz Poller, po raz kolejny udowadniają komiksem o Wiedźminie kunszt swojego rzemiosła. Przygotowali dalszy ciąg nie lada gratki dla jego fanów.

Na łamach czasopisma scenarzysta i rysownik komiksu zaprezentują także tajniki swojej pracy, zwłaszcza zasady jakimi kierowali się pracując nad "Racją Stanu", kolejnym młodym adeptom sztuki komiksowej lub wszystkim tym, których interesuje sposób powstawania komiksu. Oprócz opowieści ze świata Wiedźmina, na stronach Komiksowych Hitów przedstawiono dodatkowe materiały redakcyjne, jak twórcy firmy CD Projekt RED przygotowywali grafikę, artykuł podsumowujący premierę gry - Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, a dodatkowo wiedźmińskie plany CD Projekt RED.

Czytelnicy znajdą również informacje nt. talentu Andrzeja Sapkowskiego, który odkrywał i przybliży Maciej Parowski, wieloletni redaktor magazynu Fantastyka. Tradycyjnie entuzjaści świata Geralta mogą liczyć również na wiedźmiński konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, plakat czy dawkę humoru.

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Kto jest autorem scenariusza komiksu Wiedźmin: Racja Stanu?

2. W jakiej formie (powieść, komiks, gra) najbardziej przypadły ci do gustu przygody Geralta? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Wiedźmin: Racja Stanu". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 września.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 5 zestawów komiksów z serii Wiedźmin (2 i 3 numer).

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont Polska.

Dowiedz się więcej na temat: konkursy | Stany

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje