Konkurs: Uniwersum Metro 2033 - W mrok

Dzisiaj swoją premierę ma "W mrok", druga po "Do światła" książka Andrieja Diakowa w ramach projektu Uniwersum Metro 2033, wyczekiwanej nie tylko przez fanów literatury postapokaliptycznej, ale wszystkich wielbicieli dobrej literatury przygodowej.

Tę prawdziwie mroczną opowieść możecie znaleźć już w swoich ulubionych księgarniach. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Isignis możecie ją także zdobyć, biorąc udział w naszym nowym konkursie, w którym do zgarnięcia są zestawy książka + zapalniczka z motywem serii Metro 2033. Zainteresowani?

O książce:

W mrok to dojrzalsza, bardziej kunsztowna i jeszcze mroczniejsza kontynuacja powieści Andrieja Diakowa Do światła: dotychczas najlepszej - w opinii czytelników - książki w ramach projektu Uniwersum Metro 2033.

"Straciliśmy niemal wszystko! Nie mamy już gdzie wrócić. Ale nikt nie jest w stanie pozbawić nas najważniejszego: hartu ducha. Dzisiaj, jak nigdy, powinniśmy pozostać silni, dlatego że przed nami ostatnie, być może najistotniejsze wyzwanie. Cokolwiek się stanie, trzeba odszukać sprawców wybuchu i rozliczyć się z nimi za śmierć naszych bliskich" - czytamy w jednym z fragmentów.

Reklama

Na oczach załogi Babla, pływającej platformy wiertniczej, mieszkańcy Moszcznego giną w ogniu eksplozji nuklearnej. Kto i dlaczego podniósł rękę na pokojową społeczność wyspy, niwecząc nadzieje na lepszą przyszłość dla garstki ocalałych z Katastrofy? Podejrzenie pada na mieszkańców petersburskiego metra, którzy otrzymują ultimatum: w ciągu tygodnia muszą ustalić winnych. Inaczej wszyscy podzielą los unicestwionej wyspy...

Śledztwo spoczywa na barkach stalkera Tarana. Sytuację komplikuje niespodziewane zniknięcie Gleba, jego przybranego syna. Mnożą się pytania, a droga do prawdy jest trudna. Odpowiedzi są bowiem ukryte w mroku - na samym dnie ludzkiej duszy.

Fragment powieści "W mrok":

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Jak nazywa się polski tłumacz powieści "W mrok"?

2. Jak myślisz, dlaczego wizja postapokaliptycznego świata jest tak popularnym tematem wśród powieściopisarzy? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Metro 2033 - W mrok". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 listopada.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć zestawów powieść "W mrok" z cyklu Uniwersum Metro 2033 autorstwa Andrieja Diakowa + zapalniczka z motywem serii.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Insignis.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy