Reklama

Konkurs: SBK 2011

Jesteś miłośnikiem jednośladów? Ten konkurs jest dla ciebie! Weź udział w naszej zabawie i zgarnij cenne nagrody.

Większość z was na pewno ma już za sobą zakończenie roku szkolnego. Gratulujemy z tej okazji i jednocześnie zapraszamy do przygotowanego dla was wakacyjnego konkursu, w którym do wygrania jest aż 12 egzemplarzy gry wyścigowej SBK 2011!

O grze SBK 2011:

Przygotuj się na zawrotne prędkości, pełne wyzwań tory i emocje, jakie zapewnia tylko starcie z najlepszymi. SBK 2011 to przełomowy produkt wyznaczający nowe standardy w gatunku gier wyścigowych.

SBK 2011 to gra stworzona przez włoskie studio Milestone Studios - twórcę uznanego WRC: FIA World Rally Championship (również w ofercie Galapagos Interactive). To już 9 gra na licencji SBK wyprodukowana przez Włochów, których przygoda z superbike rozpoczęła się jeszcze w 1999 roku od gry Superbike World Championship.

Reklama

Mistrzostwa Świata Superbike odbywają od 1988 roku i dziś uznawane są za jedną z najważniejszych imprez organizowanych przez Międzynarodową Federację Motocyklową (FIM). W przeciwieństwie do ligi MotoGP, w której wyścigi rozgrywane są na specjalnie skonstruowanych w tym celu motocyklach, w SBK kierowcy rywalizują na tuningowanych motocyklach produkowanych seryjnie i dostępnych w regularnej sprzedaży.

Wyprodukowana na podstawie oficjalnej licencji FIM gra SBK 2011 pozwala wcielić się w postać jednego z zawodników SBK i stanąć do walki o najwyższe trofeum z najlepszymi zawodnikami. W porównaniu do zeszłorocznej edycji programu zatytułowanej SBK X: Superbike World Championship (również wyprodukowanej przez Milestone Studios) SBK 2011 oferuje znacznie lepszą i bardziej różnorodną grafikę, zachwycające efekty wizualne oraz jeszcze bardziej realistyczny model jazdy.

Oficjalna licencja zobowiązuje, zatem w SBK 2011 na torach jeżdżą motocykle wyprodukowane przez takie firmy jak Ducati, BMW, Honda, Kawasaki, Suzuki czy Yamaha, które biorą udział również w prawdziwych wyścigach ligi SBK. Na graczy czeka 16 torów oraz ponad 70 wirtualnych zawodników.

SBK 2011 oferuje kilka trybów rozgrywki. W Trybie Kariery gracz wciela się w postać obiecującego kierowcy i menadżera własnej drużyny, który dzięki zwycięstwom w kolejnych wyścigach umacnia swoją pozycję w lidze by w finale zawalczyć o tytuł Mistrza Świata Superbike. W trybie SBK Tour gracz może sprawdzić swoje umiejętności na rozsianych po całym świecie torach wyścigowych, a dzięki opcji Photo Sharing nagrać swoje najlepsze i najbardziej efektowne wyczyny by pochwalić się nimi przed światem.

Oczywiście, w SBK 2011 grać można również w trybie multiplayer i sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z graczami z całego świata.

Przygotuj się na rewolucję w gatunku gier wyścigowych, fantastyczną grafikę, niezwykle realistyczny model jazdy oraz niezapomniane emocje.

Zwiastun gry SBK 2011:

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Ile gier z serii SBK do tej pory ukazało się na rynku?

2. Jaki jest twój ulubiony producent motocykli? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl z dopiskiem docelowej platformy (PC, PS3, Xbox 360), a w temacie wpisując Konkurs - SBK 2011. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 lipca.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 8 egzemplarzy gry SBK 2011 na PC, 2 egzemplarze na konsolę PlayStation 3, oraz 2 egzemplarze na Xboksa 360.

Sponsorem nagród jest firma Galapagos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy