Reklama

Konkurs - podstawki chłodzące i myszka Zalmana

Mamy doskonałą wiadomość dla naszych użytkowników. Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej firmy mamy do rozdania cenne nagrody, które na pewno przypadną do gustu wszystkim PeCetowcom. Nieprzedłużając zapraszamy do zabawy!

Jeżeli nie osiągasz zadowalających wyników w swoich ulubionych produkcjach, to wiedz, że coś się dzieje. Ale nie przejmuj się, bo mamy dla ciebie rozwiązanie. Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na dwa proste pytania, a może wygrasz sprzęt, który zdecydowanie polepszy komfort pracy, a co za tym idzie, wpłynie także na polepszenie twoich statystyk.

O podstawce chłodzącej Zalman ZM-NC3:

Podstawka ZM-NC3 to najnowszy model, który świetnie sprawdzi się podczas upalnych dni, przedłużając żywotność laptopa poprzez wyraźne obniżenie temperatury jego pracy, a także wpłynie na wygodę użytkowników, którzy często odczuwają dyskomfort związany z przeciążeniem nadgarstków.

Reklama

Podstawka chłodząca ZALMAN ZM-NC3 jest lekka (waży około 940 g) i ma bardzo prostą konstrukcję, dzięki czemu można ją przenieść w plecaku bez obawy o uszkodzenie. Ciekawym rozwiązaniem jest miniaturowy schowek na kabel oraz wtyczkę USB.

Podstawka ZALMAN ZM-NC3 wyposażona jest w 200 mm wentylator, który dzięki bardzo dużej średnicy cały czas pracuje na niskich obrotach (575 RPM), generując jedynie 20 dB,

a jednocześnie zapewniając skuteczne odprowadzanie ciepła z obudowy notebooka. Urządzenie zasilane jest z tylko jednego portu USB.

Cała wierzchnia część podstawki pokryta jest drobną, metalową siateczką o dużej przepuszczalności powietrza. Przy krawędziach rozmieszczono gumowe nakładki na śrubki, których rolą jest utrzymywanie notebooka w stabilnej pozycji. Minimalistyczny design Zalmana ZM-NC3 przypadnie do gustu zwolennikom prostoty.

Urządzenie przystosowane jest do pracy z laptopami o przekątnej ekranu od 12" do 17". Wymiary podstawki ZALMAN ZM-NC3 wynoszą 308(D) x 380(S) x 42(W) mm.

O myszce Zalman ZM-M300:

Model ZM-M300 przeznaczony jest dla mniej wymagających graczy, nie potrzebujących tak dokładnego czujnika. Myszkę wyposażono w sensor optyczny Avago 5050 o regulowanej rozdzielczości w zakresie 625-2500 DPI.

Model ten ma także 7 przycisków, w tym jeden z funkcją Auto-Fire, a szybkość przetwarzania obrazu wynosi 4500 klatek/s. Mysz posiada kabel o długości 1,5 m, a jej waga wynosi 78g.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Czy firma Zalman wywodzi się z Korei Północnej?

2. Napisz, w jaki tytuł grasz ostatnio najczęściej i przekonaj nas, że to właśnie ty powinieneś otrzymać profesjonalny sprzęt Zalmana do swojego komputera.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Zalman". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 października. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranych poprzez e-mail.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na dwóch szczęśliwych zwycięzców czekają podstawki chłodzące Zalman ZM-NC3 jako nagroda główna w konkursie. Nagrodą pocieszenia jest myszka Zalman ZM-M300.

Sponsorem nagród jest firma Zalman.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje