Reklama

Konkurs: Piekielna Zemsta

Wakacje w pełni, a wy się nudzicie? Ruszcie się i weźcie udział w naszym nowym konkursie! Pogłówkujcie trochę, odpowiedzcie na dwa proste pytania i zgarnijcie nagrodę, którą jest najnowsze dzieło twórców filmu "Krwawe Walentynki 3D".

"Piekielna Zemsta" to wybuchowy film akcji ze zdobywcą Oscara Nicolasem Cagem w roli głównej. Szybkie samochody, piękne kobiety i ciemne moce w produkcji,która przykuje was do ekranu.

O filmie:

"Piekielna Zemsta" to film, który kinu akcji nadaje zupełnie nowe znaczenie. Obraz jest wspólnym dziełem Patricka Lussiera i Todda Farmera - autorów horroru "Krwawe walentynki 3D", a główną rolę w nim zagrał Nicolas Cage - jeden z najlepszych i najbardziej dochodowych aktorów swojego pokolenia. Obok niego w obsadzie "Piekielnej zemsty" znaleźli się: Amber Heard ("Boski chillout"), William Fichtner ("Helikopter w ogniu"), Billy Burke (saga "Zmierzch") i David Morse ("Zielona mila").

Reklama

John Milton (Nicolas Cage) nie był dobrym człowiekiem. Nic więc dziwnego, że gdy nadszedł jego czas, upomniało się o niego piekło. Kiedy jednak niebezpieczna sekta pod wodzą złowrogiego Jonaha Kinga (Billy Burke) porywa jego wnuczkę by złożyć ją w ofierze szatanowi, John ucieka piekielnym ogniom by w naszym świece po raz pierwszy w życiu zdobyć się na dobry uczynek i ocalić dziecko przed śmiercią.

W niebezpiecznej misji wspiera go atrakcyjna Piper (Amber Heard) - piękna kelnerka, posiadaczka doskonałego auta i mocnego prawego sierpowego. Ten duet okazuje sie niepokonany, do czasu gdy na ich drodze nie stanie Księgowy (William Fichtner) - obdarzony nadludzką siłą i szybkością demon, którego celem jest sprowadzenie Miltona z powrotem do piekła.

Światowa premiera filmu "Piekielna zemsta" odbyła się 25 lutego, natomiast wydanie Blu-ray i DVD zadebiutowało w sklepach 15 lipca.

Zwiastun filmu Piekielna Zemsta:

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Ile nominacji do nagrody Złote Globy otrzymał w całym swoim dorobku odtwórca głównej roli w "Piekielnej Zemście" Nicolas Cage?

2. Jaki jest twój ulubiony film z Nicolasem Cage'em? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - Piekielna Zemsta. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 sierpnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają trzy egzemplarze DVD filmu Piekielna Zemsta.

Sponsorem nagród jest firma Galapagos Films.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy