Konkurs: Peryferia dla prawdziwych graczy

Uwaga, wszyscy gracze niezależnie od posiadanego sprzętu bądźcie teraz czujni! Do naszej skrzyni z nagrodami trafiły właśnie naprawdę wartościowe przedmioty - jest o co walczyć.

W naszej nowej zabawie możecie w prosty sposób zdobyć profesjonalne myszki i maty do grania firmy SteelSeries, które pomogą poprawić komfort użytkowania ulubionych gier na PC.

Miłośnicy konsol również nie powinni mieć powodów do narzekań, bowiem specjalnie dla nich przygotowaliśmy jeszcze cieplutkie egzemplarze Mass Effect 3 w wersji na PlayStation 3. Zatem nie ociągajcie się zbyt długo tylko do dzieła!

O myszce World of Warcraft Legendary Edition:

Mysz dla graczy MMO World of Warcraft Legendary Edition to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników tej pozycji, idealnie łącząca w sobie unikalne wzornictwo oraz innowacyjne funkcje.

Reklama

Nowa mysz jest nieco mniejsza i bardziej kompaktowa niż poprzednie modele - ale posiada ten sam zestaw rozwiązań, czyli m.in. dobrą integrację z grą, bogate oprogramowanie oraz w pełni konfigurowalne podświetlenie.

Mysz World of Warcraft Legendary Edition wyposażona jest w system podświetlenia z 16,8 mln kolorów oraz 11 w pełni programowalnych, ergonomiczne rozmieszczonych przycisków. Dzięki możliwości przypisania dowolnych funkcji przyciskom (w tym również makr) bezpośrednio z poziomu gry World of Warcraft, mysz może w znaczący sposób zwiększyć precyzję gracza i kontrolę nad postacią.

Można ją także konfigurować przy użyciu dołączonego oprogramowania SteelSeries, które w wygodny sposób (m.in. poprzez obsługę technologii "przeciągnij i upuść") umożliwia dopasowanie urządzenia do własnych preferencji - m.in. przypisanie 11 przyciskom ponad 130 komend z gry oraz korzystanie z makr (tworzonych zarówno w grze, jak i poza nią).

Wybrane specyfikacje nowej myszy SteelSeries:

- Podświetlenie: 16,8 mln kolorów, cztery poziomy pulsacji

- Liczba klatek na sekundę: 3200

- Rozdzielczość CPI (counts per inch): 800 - 3200

- Technologie APR (Adjustable Polling Rate) oraz OST (Optical Sensor Technology)

- 11 programowalnych przycisków

- Kabel: 2 m, opleciony nylonem

- W pełni kompatybilna z PC i Mac

O podkładce pod mysz SteelSeries 9HD:

SteelSeries 9HD to doceniana przez profesjonalnych - i nie tylko - graczy podkładka, które pozwala w wygodny sposób kontrolować sytuację na ekranie.

9HD jest sztywna i gwarantuje perfekcyjnie gładkie przesuwanie się myszy po jej powierzchni - jednocześnie jest jednak bardzo cienka (zaledwie ok. 2 mm), więc praktycznie nie czuć jej na powierzchni biurka, a krawędzie nie przeszkadzają podczas rozgrywki lub pracy.

Tylna część pokryta jest gumowymi wypustkami, dzięki którym podkładka nie przesuwa się podczas użytkowania.

O grze Mass Effect 3:

W zamierzeniu twórców gry Mass Effect 3 to zrealizowana z hollywoodzkim rozmachem trzecia część gwiezdnej sagi studia BioWare.

Gra pozwala graczom na wzięcie udziału w epickiej historii, opowiadającej o dramatycznej walce o przyszłość Ziemi oraz całej galaktyki.

Jako Komandor Shepard, elitarny ludzki żołnierz, gracz podejmuje się misji powstrzymania bezlitosnego najeźdźcy oraz pozyskania śmiertelnie niebezpiecznych sojuszników. Od jego powodzenia zależy przyszłość całego życia w galaktyce.

Zwiastun gry Mass Effect 3:

Do dyspozycji gracza oddany zostaje szeroki wachlarz uzbrojenia oraz specjalnych umiejętności, pozwalających na wypracowanie własnego, unikalnego sposobu toczenia walk. Wsparcia w boju udzielą nieodłączni towarzysze, na których lojalność trzeba będzie jednak zapracować.

Podczas wojny o Ziemię, równie istotną rolę, co siła ognia, odgrywać będzie siła perswazji. Od podjętych przez gracza decyzji i dokonanych wyborów moralnych zależeć będzie nie tylko lojalność członków drużyny i napotkanych postaci, ale też całych cywilizacji.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Wymień trzy drużyny e-gamingowe, które sponsorowane są przez firmę SteelSeries.

2. Dlaczego twoim zdaniem e-gaming staje się coraz bardziej popularny w wielu krajach? Na czym według ciebie polega fenomen e-sportu?

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - SteelSeries". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają dwie profesjonalne myszki dla graczy z serii SteelSeries MMO World of Warcraft Legendary Edition, podkładka po mysz SteelSeries 9HD oraz dwa egzemplarze gry Mass Effect 3 na konsolę PlayStation 3.

Sponsorem nagród jest firma SteelSeries.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy