Konkurs pełen akcji!

Weź udział w naszej zabawie, wygraj atrakcyjne nagrody i przeżyj jedną z najwspanialszych filmowych przygód tego roku!

"The Losers: Drużyna potępionych" to wybuchowy film akcji zrealizowany na podstawie popularnej serii komiksowej wydawanej przez DC Comics w ramach prestiżowego imprintu Vertigo (w Polsce znanej pod tytułem "Straceńcy"). Tytułowa drużyna to elitarny oddział komandosów nieznających słowa "niemożliwe". Na rozkaz przełożonych udają się do Boliwii, gdzie mają wykonać specjalne zadanie, ale na miejscu cała szóstka przekonuje się, że została zdradzona i zostawiona na śmierć. Jeśli chcielibyście zdobyć ten film, zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie!

Reklama

"The Losers: Drużyna potępionych" to najnowsze dzieło Sylvaina White'a - amerykańskiego reżysera odpowiedzialnego za realizację tak głośnych filmów jak "Krok do sławy" oraz "Koszmar kolejnego lata". Obraz wyprodukowały studia DC Entertainment, Dark Castle Entertainment i Weed Road Pictures, a wśród osób odpowiedzialnych za produkcję znalazły się takie sławy jak Akiva Goldmsan - zdobywca Oscara za scenariusz do głośnego "Pięknego umysłu" oraz Joel Silver - współtwórca kultowej trylogii "Matrix".

O filmie:

The Losers: Drużyna potępionych to pełna zaskakujących zwrotów akcji historia o zdradzie i zemście. Elitarna jednostka Sił Specjalnych zostaje wysłana do boliwijskiej dżungli z misją namierzenia i wyeliminowania celu. Jednak jej członkowie - Clay, Jensen, Roque, Pooch i Cougar - wkrótce odkrywają, że to oni stali się celem śmiertelnej intrygi uknutej przez potężnego wroga, znanego jako Max. Wykorzystując fakt, iż uznano ich za zmarłych, grupa wprowadza w życie tajny plan, który pomoże im oczyścić swoje imię i pokonać Maxa. Wkrótce dołącza do nich tajemnicza Aisha, piękna agentka, która ma własny plan działania i chce jak najwięcej ugrać dla siebie. Jeśli uda im się powstrzymać Maxa, i jednocześnie ocalić świat, będzie to podwójne zwycięstwo grupy, zwanej jako Drużyna Potępionych.

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Podaj imię i nazwisko aktorki, która wcieliła się w rolę komiksowej Aishy?

2. Co byś zrobił (jakie działania podjął), gdyby okazało się, że znalazłeś się w podobnej sytuacji co bohaterowie filmu?

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - The Losers. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 listopada.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka pięć egzemplarzy DVD z filmem The Losers: Drużyna potępionych.

Sponsorem nagród jest firma Galapagos Films.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkursy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy